Седокова про дітей: Я завжди за них боротимусь

21 квітня 2017, 15:59

Співачка Анна Седокова, котра віднедавна є багатодітною матусею, вирішила дати своїм шанувальникам поради щодо того, як будувати стосунки та долати неминучі конфлікти з нащадками.

Вона навела власний приклад – нещодавній конфлікт зі старшою донькою Аліною. А ще показала обох своїх дівчаток "під акомпанемент" пхикання їхнього маленького брата.

Усе це є в Аніному Instagram.

Тричі матуся Седокова з доньками та синочком

"Кілька днів тому посварилася з Аліною, просто-таки сильно. Розплакалася я, розплакалася вона, грюкали дверима, приймали рішення… Я сіла у крісло і завила, зрозуміла, що не можу. Не справляюся просто. Що хочеться бути для них ідеальною, найкращою, а в підсумку все робиш не так. Мало хвалиш, багато критикуєш…", - пожалілася Седокова.


Схоже, із 12-річною Аліною зірковій мамі вже непросто

Зі слів Анни, вони з малою тоді таки помирилися, але в неї все ж лишився осад на душі.

"Із розумінням власного безсилля я заснула того вечора. А вранці прокинулася і вирішила почати з самого початку. Не лише пояснила, а й показала. Більше слухала. Не судила, а слухала. І з того ранку все пішло по-іншому", - запевнила співачка.

Мамині доні: Аліна і Моніка

"І от що я зрозуміла. Старайтеся! Знову й знову. З дітьми чи батьками немає такої точки, після якої все! Її просто немає. Ніколи не піддавайтеся бажанню пустити все на самоплив, відмовитися від того, кого любиш. Я завжди старатимусь. Навіть якщо в мене сто раз не вийде. Я завжди за них боротимуся", - заприсяглася Седокова.

Як відомо, 12-річна Аліна – донька артистки від шлюбу з футболістом Валентином Белькевичем, а 5-річна Моніка – від союзу з бізнесменом Максимом Чернявським. Імені новонародженого сина Седокова поки не розкриває. Подейкують, його тато – син російського олігарха Артем Комаров.

Фото і відео з Instagram Седокової та Аліни Белькевич


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів