Дімопулос влаштувала собі "голодні ігри" в Іспанії. ФОТО

17 травня 2017, 10:49

Співачка Санта Дімопулос полюбляє випробовувати себе та шукати нові способи омолодження, схуднення і оздоровлення.

Як виявилося, іноді вона практикує голодування. Але не просто вдома, а десь у модних закордонних клініках.

Так, нещодавно Санта повернулася після 7-денного голодування і Іспанії, про що повідомила у своєму Instagram.

"Ось і закінчилися мої fasting days… Як бачите, останні дні я нічого не писала. Мені було реально важко навіть говорити. У багатьох вмикаються резервні сили, і вони відчувають бадьорість і легкість ... це не про мне. Тиск був дуже низьким. Але я вперто ходила від 10 до 14 км і намагалася мінімально тренуватися", - написала Дімопулос вже наприкінці свого голодного тижня.

 Цілий тиждень Санта голодувала в Іспанії

"Коли знаходишся в клініці, їсти зовсім не хочеться, зате коли виїжджаєш в у місто - ці запахи ... хочеш жерти", - зізналася вона.

"На мої обурення про катастрофічно повільну втрату ваги, лікар розповів, що часто при дієті 800 ккал втрата буває більше, ніж при рідкому голодуванні (250 ккал). Але при такій дієті не відбувається загального оздоровлення організму", - зауважила співачка.

Метою співачки було не просто схуднення, а й оздоровлення всього організму

Санта також підкреслила, що дуже важливим є правильний вихід з голодування. Але до неї приїхав чоловік, тому вихід з голоду відбувся дещо швидше, ніж було треба.

"На обід пішли в гості до друга і їли борщ з хлібом. У чому я звинувачую, природно, чоловіка. На вечерю пішли в приголомшливий ресторан, де обіцяла собі з'їсти тільки суп ... але голод був сильніший за мене, і я хапала креветки і восьминога. Добре, що шлунок звузився, і багато в мене не влізло", - розказала Дімопулос та додала, що із задоволенням повернеться в Іспанію на голодування знову.

 До речі, нещодавно у чоловіка Санти - Ігоря Кучеренка - був день народження. І цими фото вона привітала коханого у мережі. У кадрі - діти Ігоря від першого шлюбу та син Санти від Андрія Джеджули
 Нагадаємо, Дімопулос і Кучеренко побралися восени 2015-го року

Фото з Instagram та з сайту "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів