#Covfefe: Трамп подарував соцмережам новий смішний мем

31 травня 2017, 15:50

Багато американців були засмучені та розчаровані, коли на президентських виборах переміг Дональд Трамп. Але, гляньмо правді в вічі, якби перемогла Гілларі Клінтон, хто б їх тоді так смішив?

Трамп підірвав соцмережі новим мемом. Американський керманич, котрий є активним користувачем Twitter, припустився одруківки та закінчив повідомлення словом-нісенітницею "covfefe".

 Дональд Трамп мимоволі запустив новий мем у соцмережах

Трамп писав про щось про негативне освітлення в ЗМІ та, скоріше за все, хотів вжити слово "coverage", але вийшло те, що вийшло.

Злощасний твіт провисів у його мікроблозі кілька годин та встиг набрати кількасот тисяч ревітів. Коли його врешті видалили, Дональд Трамп спробував віджартуватися за запропонував інтернет-дотепникам самим відгадати, що ж таке означає те "кавфефе". Вони охоче взялися до справи, створивши відповідний тег #covfefe.

"Сovfefe – це коли юристи Дональда Трампа борються з ним, намагаючись видерти телефона з його маленьких рученяток", - припускають користувачі соцмереж.

А імовірно, це слово перекладається з російської як "я іду у відставку", кепкують у мережі із відносин Трампа з російським урядом.

Інші версії - це код для запуску ядерних ракет, новий покемон, стан душі, сорт кави, парфуми тощо.

Причому від троллінгу не втрималися й серйозні організації, зокрема британська гілка KFC, написавши, що кавфефе – то їхній секретний інгредієнт. А в Air France UK зробили "сонячний Кавфефе" своїм новим напрямком.

"Що, в біса, таке це #covfefe?", - питають жартівники від імені Єлизавети ІІ.

"Сovfefe  - це коли ти хочеш сказати "coverage", але в тебе надто маленькі руки, і вони не дістають до всіх кнопок клавіатури… Сovfefe  - це слово, яке використовується, щоби закінчити твіт, який не варто було починати... Covfefe - неясне відчуття, яке виникає, коли ти не можеш повірити в те, що твій політичний лідер настільки тупий. Суміш страху, сорому та зневіри", - знущаються користувачі словника сленгу Urban Dictionary.

Фанати "Гри престолів" теж знайшли застосування "сovfefe".

"Твоє обличчя, коли прокинувся, а тут - кавфефе-гейт", - постять люди кумедні гіфки.

Нагадаємо, в мережі ще навіть не встигла вщухнути попередня хвиля жартів про Трампа. Користувачі будували версії щодо червоних спалахів у вікнах Білого дому. Зокрема розглядалися варіанти прильоту прибульців та відкриття порталу в пекло.

Фото з Twitter

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів