Седокова у червоних трусах поміркувала про стереотипи. ФОТО

2 серпня 2017, 16:39

Співачка Аня Седоков любить поміркувати на загальні теми у своєму блозі та не тільки.

Нещодавно вона знялася для російського видання "Красота и Здоровье", в інтерв’ю якому поділилася думками щодо стереотипів.

В Instagram артистка виклала частину своєї розмови та кілька фото з супутнього фотосету.

Вже хто-хто, а Седокова знає, як ламати стереотипи

"Всі люди різні, і єдине, за що є сенс боротися, - це за те, щоб жити так, як вважаєш за потрібне. Працювати або ні. Бути у шлюбі або ні. Жити з сильним чоловіком або зі слабким. Мати багато дітей або бути чайл-фрі", - заявила мати трьох дітей від різних батьків.


"Але треба бути готовою до того, що, яке б рішення не прийняла, в будь-якому випадку тебе обговорюватимуть та навіть засуджуватимуть. Я це на собі переживала сотню разів: не заводиш дітей до 30 – тебе засуджують, заводиш багато дітей - теж судять. Сама тягнеш на собі сім'ю - судять, не працюєш - знову така сама реакція", - попередила Седокова.

Аня продемонструвала на собі "Красу і здоров'я"

"Вдягнеш коротке чи довге, красиве чи ні – знову нариваєшся на пересуди. Мені здається, ми повинні припинити думати про те, що скажуть інші. Я пам’ятаю, як мама мене нескінченно смикала за руку зі словами: "Не роби цього! Що сусіди скажуть". Мені здається, це найгірше, що можна робити зі своїми дітьми", - зауважила співачка.

Своїм дітям Аня точно не заборонятиме те, що сусіди можуть і не схвалили

"У кожного своєї життя, і сусідам, насправді, глибоко байдуже, у якій ти спідниці. Люди хвилюються виключно через свої справи", - підсумувала Аня.

Нагадаємо, нещодавно відомий британський таблоід написав про кліп Седокової з елементами "майже порно".

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів