Барських зізнався російському глянцю, чому переїхав до "віагрянки" Романової

18 серпня 2017, 11:30

Співак Макс Барських заявив, вважає свій статус секс-символа "найбільш марним" та порівнює себе з вітром.

А ще він пояснив, чому він привселюдно цілувався з однією – Світланою Лободою, а живе з іншою – учасницею "ВІА Гри" Мішею Романовою.

Про це зайшла мова в інтерв’ю Макса російському журналові OK!.

Барських побалакав із російським виданням про особисте життя

Артист прокоментував свій скандальний поцілунок із Лободою на сцені музичної премії в Москві.


"Ми знайомі зі Свєтою так давно, що можемо дозволити собі все. Особливо на сцені", - сказав Макс.

"Поза сценою я досить скромна людина. Мені вистачає адреналіну під час виступу чи зйомок. Але так, не приховуватиму, іноді полюбляю щось таке встругнути. За умови, що поруч добре знайомі та улюблені люди", - вточнив він.

У житті Макс - скромна людина

У відповідь на запитання про його стосунки з "віагрянкою" Романовою, про які вже давно вирують найрізноманітніші чутки, Барських тільки ще більше напустив туману.

"Та я й сам дивуюся: хто ми одне одному? Ми з нею із одного міста, навчалися разом у школі, потім разом переїхали до столиці вступати до музичного училища. Кілька років разом жили. Потім роз'їхалися. А буквально місяць тому знову з'їхалися. Щоправда, на цей раз я переїхав до неї, а не вона до мене", - розказав артист.

Зі слів Барських, через постійні гастролі він фактично не буває у Києві, тож це для нього стало досить вагомою підставою для того, щоби позбутися своєї холостяцької оселі та перебратися до Романової.

Співак і сам не знає, що в нього з Мішею Романовою

"Її, так само, як і мене, тижнями не буває в місті, тож ми не встигаємо набриднути одне одному, коли наші графіки співпадають і ми опиняємося вдома", - підсумував він.

"Я вважаю, що сім'я – це питання майбутнього. Нині я мов вітер: літаю по всьому світі та повністю віддаю себе музиці. А сім'я, на мій погляд, потребує повного емоційного та фізичного занурення", - зазначив Макс.

Нинішній статус секс-символа Барських анітрохи не лестить.

"Статус секс-символа – це найбільш марний стасус, котрий мені могли присвоїти, і на котрий би я серйозно став зважати. Мені набагато важливіша музика та саморозвиток. Якщо я можу наповнювати людей сенсом та любов'ю – отже, я щасливий", - заявив співак.

Макс не радий бути секс-символом

А ще Барських зізнався, що з пересторогою ставиться до соцмереж – через "надто агресивну" присутність гаджетів у житті кожної людини.

"Періодично я влаштовую собі канікули від Інтернету, але, звісно ж, я не збираюся відмовлятися від нього зовсім – це утопія для людини, що живе в 2017-му році… Парадокс: Інтернет дає нам змогу миттєвого зв’язку з людьми, котрі знаходяться на іншому кінці світу, а на тих, хто поруч, у сучасної людини часто бракує часу", - сказав він.

Співак тепер дбайливіше ставиться до власного здоров'я. Тривожним дзвіночком для Макса став нещодавній випадок, коли через перевтому йому довелося скасувати концерт у Німеччині.

"Так, я можу назвати себе фанатом своєї професії. Але, ви знаєте, я не належу до тієї касти артистів, котрі мріють померти на сцені", - наголосив він.

Нагадаємо, в нещодавньому кліпі Алана Бадоєва Барських став рожевим, мов зефір.

Фото з Instagram Барських та Романової


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів