Тодоренко стане авантюристкою в театрі

22 серпня 2017, 15:11

Телеведучій Регіні Тодоренко випав шанс здійснити мрію свого дитинства. Восени вона має дебютувати на театральній сцені у рідній Одесі.

Мандрівниця зіграє головну роль у виставі "Заклади дружину в ломбард", прем'єра якої відбудеться в жовтні.

Регіні дісталася роль авантюристки. Режисером вистави став Сергій Рост.

За словами телезірки, пропозиція зіграти головну жіночу роль надійшла їй абсолютно раптово.


"Мені зателефонували і сказали, що надіслали на пошту сценарій і попросили подивитися. Радості моїй не було меж, адже грати в театрі було моєю давньою мрією. У дитинстві я говорила мамі, що обов'язково стану "аткрисою". Саме так я плутала букви", - згадала Регіна.

Незабаром Регіна підкорить і театр

"Коли мені було 10 років, грала в дитячому музичному театрі "Балаганчик" в своїй рідній Одесі. Причому спочатку просто в ньому навчалася основам акторської майстерності, а потім ще й працювала. Ми багато гастролювали: їздили на різні фестивалі, концерти, конкурси. І вже в 13 я заробила свій перший гонорар, виступаючи на дитячих ранках", - розповіла телеведуча.

Телеведучій дісталася роль молодої авантюристки

Тому отримавши пропозицію спробувати свої сили на театральній сцені, Регіна одразу ж погодилася.

"Подорожі стали невід'ємною частиною мого життя і ця частина прекрасна. Але театр - це новий виток, який став віддушиною, новою сферою діяльності в усвідомленому віці", - зауважила вона.

Після прем’єри в Одесі, виставу можна буде побачити в Києві, Харкові, Дніпрі, Херсоні та інших містах України.

Регіна вже активно репетирує та працює над своєю героїнею

"Якщо чесно, мені дуже страшно. Я думаю про виставу кожні 25 хвилин, і мене охоплює дикий страх: перехоплює подих, болить низ живота, коліна просто ходором ходять... Внутрішньо я готова - адже це моя перша доросла робота, і хочеться показати найкращий результат. Після чого я вирушаю в черговий тур, а повернувшись, продовжу працювати на театральній сцені", - зізналася Тодоренко.

Фото прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів