Першовересневі спогади: Луценко підтягувався на лопаті, а Кличко закохався у вчительку

1 вересня 2017, 10:36

Щороку перше вересня – чудовий привід поринути у спогади про шкільні часи та зайвий раз нагадати про себе.

Цього дня зірки та політики полюбляють розказати, як минули їхні шкільні роки та показати свої дитячі фото.

Генеральний прокурор Юрій Луценко, наприклад, навчався у рівненській школі, яка тепер вже гуманітарна гімназія.

"Він приїжджає в школу і зараз. Раз, а то й двічі на рік. Поведінка у нього було, як і у більшості школярів. А ще Юрій був секретарем комсомольської організації", - розповіла газеті "Сегодня" заступник директора гімназії Ірина Яремчук.


Портфель, квіти і серйозний вираз обличчя - Луценко до школи готовий

А якось на лінійці пару років тому Луценко розповідав учням гімназії, що свого часу у нього були проблеми з фізкультурою. І, щоб навчитися добре підтягуватися, він робив вправи на держаку лопати.

А сьогодні Юрій Віталійович прийшов на перше вересня до молодшого сина Віталія, який навчається в КІМО на міжнародному праві. До речі, на контрактній основі. Фото з Facebook Лариси Сарган

Мер Києва Віталій Кличко пішов в перший клас у Казахстані та загалом змінив аж 4 школи через те, що його батько був військовим.

"Це було у 1978 році. Номер школи був 239, хоча вона була єдиною у військовому гарнізоні, де служив мій батько, в голому степу на півночі Казахстану", - загадав мер.

Кличко теж показав, яким був у школі

"Перша вчителька Надія Миронівна була наймолодшою вчителькою в школі. І найкрасивішою! Всі хлопці нашого класу були закохані в неї. І я теж", - зізнався Кличко.

"1 вересня було дуже спекотно - на лінійці було вистояти непросто", - додав він.

Для актриси студії "95 квартал" Олени Кравець школа асоціюється з дитинством, білим фартухом та бантами.

"У школі я любила літературу і мови. За час навчання я змінила три школи, і з хлопцями з останньої ми підтримуємо дуже теплі стосунки. До речі, з подружками зі шкільних часів ми навіть поріднилися: вони стали хрещеними моїх дітей, а я хрестила їхніх", - поділилася Олена.

Кравець досі дружить зі своїми шкільними подружками

А от колега Кравець – шоумен Володимир Зеленський згадує шкільні роки як міжпланетний стан.

"Школа - це перша дружба, перше кохання, перші конфлікти, все найперше. Перші знання, які всмоктуються, як губка. Шалено приємний час. Я не люблю озиратися в минуле, але школа - це єдине з минулого, куди хочеться повернутися. Річка, в яку хочеться увійти вдруге", - зізнався актор.

Зеленський не проти повернутися у шкільні роки

"Шкільний час асоціюється з постійними змінами. Моє покоління в школі застало три періоди - життя в СРСР, момент розпаду Союзу, і закінчували школу ми вже в незалежній Україні. Тому саме наше покоління застало перехід від значків до піонерським краваток. Якийсь міжпланетний стан - кілька країн з різною валютою і устроєм знаходилися в один момент на одній і тій самій території", - зазначив Зеленський.

Співачка Джамала у своєму Instagram теж показала дитяче фото. На ньому вона з зачіскою як у хлопчика.

У школьні роки в Сусани Джамаладінової ще не було довгого волосся

Фото з сайту "Сегодня", прес-служби "95 кварталу" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів