Пономарьов у новому кліпі освідчився екс-"Nikita" Нані й здав її до психлікарні. ВІДЕО

11 вересня 2017, 11:58

Співак Олександр Пономарьов після прем'єри для обраних таки представив свій новий кліп і глядачам. У відео, де Сашко зіграв кохання із колишньою учасницею "Nikita" Анастасією Кумейко, чи просто Наною, є все - і глибоке декольте, і довгі ноги, і обійми, і освідчення в коханні, і вогонь, і навіть психіатрична лікарня.

Здавалося, кліп на пісню "Полонений" міг би стати романтичною історією кохання з хорошим кінцем. Та хепі-енду не вийшло. Кохана героя Пономарьова зійшла з розуму й її просто запроторили до душевнохворих.

А все так добре починалося: усміхнений Олександр...
... сексуальна Нана

Сам Олександр запевняє, що пісня й нове відео - це його дуже особиста історія, до якої він йшов останні кілька років.

"Чесно зізнаюся, за останній час мені не хотілося писати нових пісень і знімати кліпів: війна на Донбасі, криза в країні, якісь внутрішні переживання теж позначилися і на мені. Але, потрібно жити і рухатися далі, ми повинні прагнути до світлого майбутнього. Я знайшов в собі сили творити і буду радувати своїх шанувальників новими піснями і концертами по всій країні", - пообіцяв співак.


Екс-співачка, а нині діджейка Анастасі Кумейко зіграла кохану Пономарьова

Нана, котра в реальному житті має стосунки з композитором Русланом Квінтою, каже, що їй важко було зіграти жінку, котра пережила божевілля:

"Кілька днів провела, вивчаючи історії людей з подібними життєвими ситуаціями, як у моєї героїні. На знімальному майданчику було досить непросто, але як тільки починала грати пісня, я переміщувалася в інший світ, жила життям героїні і переживала з нею всі труднощі".

Героїня Нани збожеволіла

"Складним емоційно в перший знімальний день був для мене момент, коли я лежала на підлозі в спальні і режисер говорив Саші: "Ти її втрачаєш, вона більше не буде колишньою, її не повернути, її зараз заберуть, це кінець ....". Далі я вже нічого не чула, бачила тільки світло ліхтаря, який зліпив мені очі, сльози заважали мені фокусуватися на чомусь. Мені здається, я пережила всю біль втрати і страждання наших героїв", - додала Нана.

І опинилася у психлікарні
Декорації у вогні

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, напередодні Олександр Пономарьов влаштував вечірку з нагоди презентації кліпу.

Прінтскрін з відео кліпу "Полонений"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів