Винник у Таїланді їв комах та згадував Валю з Тернополя

13 вересня 2017, 14:58

Співак Олег Винник нещодавно дозволив собі невеличку перерву та провів тиждень у Таїланді.

Там серцеїд поласував сараною, смердючими фруктами та сходив на масаж.

Про відпочинок "сонячний хлопчик" розповів "Комсомольській правді в Україні".

"20 годин у повітрі - і потрапляєш в рай під назвою Самуї в Андаманському морі. Правда, я пробув в чудовому місці трохи більше тижня, а цього недостатньо навіть для адаптації ... Але екзотикою за цей час вирішив насолодитися сповна", - почав розповідь співак.


Винник злітав на тиждень відпочити

В екзотичному місці Винник не побоявся скуштувати місцевих делікатесів.

"Погоджувався пробувати смажену сарану, бабок на грилі в кокосовому молоці і навіть засмажених в олії бамбукових хробачків. Не скажу, що смак мене вразив, але я тішив себе думкою, що це суцільний білок (посміхається)", - поділися враженнями Олег.

Також Винник зауважив, що навіть у Таїланді його впізнавали.

"До речі, я думав, що хоч на краю землі зможу розслабитися і не роздавати на вулиці автографи через два кроки, але помилявся... Як зараз пам'ятаю - йду з тарілкою шашличка з крокодила і порцією рису, збираюся спробувати делікатес і мене так по плечу легенько ляскають: "Олеже, а можна з вами фоточку?" – похвалився співак.

Навіть у Таїланді в Олега не вийшло відпочити від уваги прихильників

Крім того, Винник спробував найсмердючіший фрукт дуріан. А от від алкоголю намагався відмовлятися. Так само, як відмовився і від еротичного тайського масажу.

"…На еротичні масажі не ходжу. Цього разу вибрав класичний тайський масаж і розчарувався. Дівчина-масажистка була дуже красива, музика грала, аромати витали в повітрі. Але масаж був якийсь легенький", - поскаржився Винник.

"…Загалом, лежав я на цьому масажі в Таїланді і згадував... Валю з Тернополя! Ця масажистка робила мені такий геніальний масаж, що хотілося познайомити цю тайку з Валею і сказати їй: "Ну що ти мене гладиш, повчися у спеца азам справжнього масажу!" – зі сміхом згадав Олег.

Валя з Тернополя була в думках Винника навіть на Самуї

"У Тернополі мені, до речі, робили китайський масаж. Я кричав так, що думав - голос втрачу! Було дуже боляче, але синців, всупереч очікуванням, не було на наступний день", - додав він.

До речі, сам Винник теж уміє робити масаж.

"…Але тільки коханій. Мені подобається робити масаж оліями, на сухе тіло мені не подобається. Тільки з олією! Але тільки недовго! Терпіння не вистачає", - зізнався він.

Виннику не подобається "сухий" масаж

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів