Логунова з 6-місячною донею знялися в однакових сукнях. ФОТО

26 жовтня 2017, 11:00

Дружина актора Димитра Ступки Поліна Логунова, яка нещодавно збурила мережу заявою про українську мову, відзначила 6 місяців свого материнства фотосетом з дочкою у вечірній сукні.

Причому доню Богдану Поліна вбрала у таку саму сукню.

"Ніколи б не подумала, що захочу ось таку фотосесію в парних вбраннях з бейбіком. Сьогодні 6 місяців, як життя стало зовсім іншим, не тільки я набула свій всесвіт, але і сама стала всесвітом. Я стала такою важливою людиною, по-справжньому важливою", - написала Логунова у своєму Instagram.

Дівчата Ступки-молодшого знялися в однакових розкішних сукнях

"Мене кохають безумовно, мені вірять, незважаючи ні на що, мені дивляться в очі так щиро, як ніхто не дивився, біля мене можна зігрітися, на мені можна лежати, спати і їсти, по мені можна повзати, рідніше мене нікого не буде, на мене можна розраховувати, а я буду пишатися і дякувати Богові. За все, що я пройшла, за те, що стільки вистояла, мені подарували тебе - мій всесвіт", - подякувала телеведуча.


Логунова написала, що поки годує дочку грудьми, може їсти те, що зазвичай собі не дозволяє. До речі, Поліна показувала плаский живіт і через два тижні після народження доньки

Раніше Поліна вже знімалася з дочкою та показувала тіло після пологів в купальнику.

Нагадаємо, Ступка з Логуновою стали батьками у квітні. Дочку вони назвали Богданою, але заявили, що не на честь Богдана Ступки.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів