Могилевська показала кліп з-за лаштунків телетанців з Монатіком і Камалією

2 листопада 2017, 10:50

Переможниця "Танців з зірками" Наталія Могилевська показала ще одну версію свого кліпу на "Я танцевала", зняту за лаштунками телепроекту.

Аранжування пісні зробив суддя танців – співак Діма Монатік. Він, до речі, і в кліпі Наталі знявся разом з іншими зірками.

Бекстейдж відео знімали в перших епізодах шоу, тому в кадрі засвітилися всі учасники: Сергій і Сніжана Бабкін, Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова, Надя Дорофєєва та Євген Кот, Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко, Олександр Скічко та Анна Паламарчук, Камалія та Діма Жук, Оля Полякова та Степан Місюрка, Наталя Холод і Віталій Загоруйко.

Могилевська не втрачала часу дарма, а взяла і зробила другу версію танцювального кліпу

"Я вдячна Дімі Монатіку не тільки за пісню, а й за те, що він двічі, всій країні, озвучив найголовніший девіз всієї моєї компанії Talant - "Зроби все, що зможеш, а буде те, що має бути". Цей девіз Діма дізнався ще коли тільки приїхав до Києва і став працювати у нас. Цей девіз допоможе дуже багатьом людям України", - зауважила Могилевська.


Колись давно Monatik працювавав із Могилевською

"Я завжди кажу: будь тотальний і самовідданий у своїй праці, але будь смиренний і готовий до будь-якого результату. Ти можеш не отримати бажане, тому просто довірся Богу", - додала співачка.

Камалія ще встигла потрапити до відео Наталки
Олена Шоптенка у парі з Ахтемом Сеїтаблаєвим були головними конкурентами Могилевської
Як і Надя Дорофєєва
Завжди приємно, коли тебе носять на руках чоловіки

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото прес-служби 1+1

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів