Путін, бійся: порнозірка, Чехова і Панін хочуть позмагатися за президентське крісло

2 листопада 2017, 14:07

Схоже, президентські вибори у Росії наступного року мають всі шанси перетворитися на справжній цирк.

Адже окрім телеведучої Ксенії Собчак, про наміри скласти конкуренцію самому Путіну заявили ще дві телеведучі – Анфіса Чехова та Катя Гордон – і порнозірка Олена Бєркова.

З наміру Ксюші вже кепкують два тижні. Максим Галкін, Іван Ургант, Олексій Панін – усі вже познущалися з кандидатури Собчак.

Але тепер жартівники переключили увагу на чергових "кандидаток".


Пишнотіла телеведуча Анфіса Чехова, яка нещодавно розійшлася з чоловіком, балотуватиметься у президенти, якщо її пост набере понад 200 тисяч лайків.

И меня в Президенты зовут🙈😂😂😂 ⠀ Я даже и не знала что в России есть партия Добрых дел. И я, конечно, разделяю их желание защищать детей, женщин, природу, свободу и пенсионеров, но вот в политику меня никогда не тянуло. Ведь, и ежу понятно, что политика дело не то что бы доброе, без ежовых рукавиц, сложно удержать такую Большую и Своенравную страну в узде🙈🙊😂 ⠀ Но я, определённо, за то, что бы поставить россиянам прививку Добра! Нам всем его не хватает! И на телевидении и в очередях и в правительстве! ⠀ И поскольку,руководитель партии Добрых Дел, Андрей Кириллов, уверят меня, что я могу собрать,как минимум, 20% голосов избирателей, я хочу на своей платформе в Инстаграм проверить, так ли это? 20% от миллиона - это 200 000. 🌷⠀🌷 Так вот, если этот пост наберет 200 000 ваших лайков, так и быть, буду баллотироваться в Президенты от Партии Добрых дел🙈😂😂😂 . . #чеховувпрезиденты #партиядобрыхдел #выборы2017 #выборывпрезиденты

A post shared by Anfisa Chekhova (@achekhova) on Oct 30, 2017 at 3:51am PDT

До речі, Анфіса за останній час сильно схудла, тож непогано виглядатиме на агітаційних афішах, ящо раптом таки наважиться конкурувати з Собчак.

З Анфіси вийшла би сексі президентка

На тлі Чехової наміри позмагатися за президентське крісло журналістки Каті Гордон виглядають цілком серйозно.

Катя зібралася на вибори як самовисуванець, про що повідомила у відео.

37-річна мати двох дітей Гордон зауважила, що 10 років займається журналістською діяльністю, а також є засновником юридичної компанії, котра захищає права жінок і дітей.

Схоже, Катя Гордон серйозно налаштована поборотися

Саме захист прав жінок і дітей Катя і збирається зробити основою своєї передвиборної кампанії.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Утім, шанси Собчак, Гордон та Чехової бліднуть на тлі ще однієї кандидатки – порнозірки Олени Бєркової.

Актриса у спідньому, панчохах та окулярах записала відео, на якому докладно розповіла про свою "програму". Звісно, все це виглядає як знущання та жарт.

У Бєркової, вочевидь, величезний електорат

Наприклад, зірка дорослого кіно планує ввести "цензуру на одяг", сексуальне виховання в школах і обов'язковий "сексуальний іспит" та податок на бідність,.

"Обов'язково хочу ввести дозвіл на дітей. Щоб завести дитину, потрібно буде отримати медичний, юридичний, психологічний дозвіл. І обов'язково планую ввести смертну кару за сексуальні домагання. Набридли ці Вайнштейни", - заявила Бєркова.

Голосуй за Беркову! Планирую сделать разводы почти невозможными для мужчин и чтоб им сопутствовал целый ряд ответственных мер, так как сегодня основная ответственность на женщинах за детей в том числе. Ввести сексуальное и правовое воспитание в школах. Цензура на одежду! Например: Нарушением общественного порядка должно быть - носить юбку выше 40см Также прозрачность одежды, почему тонировка на машинах оценивается, а прозрачность женских одеяний нет?! Разве машины достойны большего внимания, чем женщины?! Введём штрафы!! Надо пополнять казну! Как ЕГ ввести обязательный секс экзамен! Наша молодёжь, зачастую, все ещё не знает о сексуальных правовых нормах, гигиене, не говоря уж о удовольствии ... Надо ввести разрешение на детей - от налоговой, загса, медицинское, юридическое,.... Налог на бедность и желающим начать малый бизнес беспроцентную рассрочку... вернуть срок за тунеядство! Смертная казнь за домогательства !Достали Вайнштейны!!! #беркова #впрезиденты #выборы #голосуйзаберкову

A post shared by Elena Berkova (@berkova) on Nov 2, 2017 at 3:22am PDT

Також на темі виборів вирішив попіаритися і одіозний актор Олексій Панін. Його "кандидатуру" підтримала порнозірка Ева Бергер.

Панін залучив до своєї "кампанії" іншу порно-зірку

У мережі божевільна парочка виклала відео "акції підтримки" Паніна-президента.

Снимаем кино с @alekseypanin77

A post shared by Eva Berger (@eva_berger_1) on Oct 30, 2017 at 4:37am PDT

З українців на тему виборів жартував нещодавно Володимир Зеленський.

Фото і відео з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів