Могилевська поміркувала про Камасутру, Бога та духовне злиття

4 січня 2018, 12:00

Наталія Могилевська, яка давно захоплюється йогою та різними індійськими духовними практиками, вирішила поділитися знаннями і про Камасутру.

У своєму Instagram співачка виклала фрагмент свого інтерв’ю, у якому поміркувала про духовне і фізичне злиття, Бога та, власне, Камасутру.

"На Сході вважається, що практики медитації та спостереження за собою зсередини в тиші і самоті тренують те, що я називаю тонкістю почуттів – надчуттєвість, коли ти відчуваєш світ більш об'ємним і відчуваєш найменші коливання повітря, найменші зміни в просторі, найменші коливання настрою, емоцій і свої, і партнера. Завдяки цьому, все, що стосується сфери відчуттів, безумовно, стає тонше, чуттєвіше і природніше", - почала Могилевська.

 Могилевська розвинула у собі надчуттєвість

"Камасутра - вчення не про секс, а про любов. Камасутра вчить духовному злиттю партнерів, а не просто фізичному. Камасутра – інструменти, які допомагають  його досягти", - зазначила Наталя.

"Я переконана, що наше прагнення бути в любові з партнером є ні чим іншим, як прагнення об'єднання з Богом (В Індії говорять, що Бог є любов), тому що тільки об'єднавшись, жіноче і чоловіче начало стають єдиним цілим", - зауважила співачка.

"Але в той самий час, є інші практики, інший шлях, як можна прийти до Бога - це стриманість і чернецтво, яке є і у нас в Християнстві, і в Індії. Потрібно просто відчути, що є твій шлях", - поділилася Наталія.

 "Прагнення вгору - це моя йога", - написала Наталя

Нагадаємо, нещодавно Могилевська заявила, що зробить усе, щоби створити сім'ю.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів