Дорофеєва розповіла про любов до валіз та дорожній талісман

26 січня 2018, 15:27

Співачка Надя Дорофеєва відпочиває рідко, але стильно і комфортно.

Зірка любить валізи та має їх багато різних кольорів.

А ще вона полюбляє мати у дорозі теплі і красиві шкарпетки. Про все це Надя розказала Officiel-online.

"Я відпочиваю досить рідко, але якщо виходить побайдикувати, то сплю по 12 годин", - зізналася солістка "Время и Стекло".


Дорофеєва також любить речі oversize

"Завжди радію сімейному відпочинку: відпустку цього літа провела разом з мамою в Туреччині, наприклад. Це було незабутньо, вона раділа всьому навколо, і я разом з нею. Вважаю, що в подорожах важлива компанія, люблю відпочивати з чоловіком і нашими друзями", - додала вона.

Крім того, Надя запевнила, що обожнює валізи різних кольорів та розмірів.

"Вони - невід'ємна частина мого життя, тому що ми з командою постійно гастролюємо. Я люблю жартувати, що весь мій вільний час йде на те, щоб зібрати валізу, а потім розібрати її. Вона завжди наповнена необхідними і улюбленими речами, тому я так боюся не знайти її на багажній стрічці в аеропорту", - поділилася артистка.

Із собою у літак Надя зазвичай бере кепку, кілька пар сонцезахисних окулярів і пару яскравих туфель.

"Ще в моєму наборі мандрівниці - косметичка, без якої не проходить жодна моя поїздка. У ній зберігаються і перекладні татуювання, вони завжди зі мною. Концертний костюм я упаковую максимально компактно, а в перервах між виступами люблю надягати свою м'яку і теплу піжаму", - розповіла Дорофеєва.

Косметичка, піжама та яскраві туфлі - маст-хев Наді у подорожах

А ще Надя має свій дорожній талісман.

"Пара теплих стильних шкарпеток. Цей талісман не тільки зігріває, а й допомагає в будь-якому місці відчути домашній затишок. Якщо хочете мене порадувати, то подаруйте мені шкарпетки", - повідомила Дорофеєва.

До речі, зимові канікули Надя з чоловіком провела у Маямі.

Фото Officiel-online

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів