Вольнова про улюблений шопінг та 5 must-have речей у жіночому гардеробі

8 березня 2018, 10:29

Світська діва Світлана Вольнова, яка колись критикувала столичних модників, розказала про шопінг у столиці, про улюблений ТЦ GLOBUS та про необхідні речі у її гардеробі.

"Я дуже люблю нові речі. В моєму гардеробі завжди є декілька нових суконь, які я ще жодного разу не надягала. Вони чекають на свою чергу, щоб з’явитися на гучних світських заходах або в моєму Instagram. Йти на шопінг треба з радістю!", - упевнена модниця.

Свій шопінг Вольнова починає зі сніданку у ресторані.

"Наприклад, в такому, як Pesto Cafe у ТЦ GLOBUS. Мені дуже подобаються такі сімейні ресторани, тому що вони мають спокійну і затишну атмосферу. Pesto Cafe – одне з тих місць, де я люблю починати свій день", - зізналася зірка.


Світлана любить купувати речі комплектом.

"Якщо обираю, наприклад, костюм, то відразу придивляюся до нього і сорочки, і капелюшки, і навіть аромати. Але бувають і спонтанні покупки. Це "речі-настрої" і, власне кажучи, саме вони і роблять жінку – Жінкою".

Про ТЦ GLOBUS

"Globus – це мій торговий центр! Це місце, яке відвідую найчастіше. Я живу тут поряд, і заходжу зазвичай у мокасинах і великих темних окулярах, не привертаючи уваги. Тут я купую все необхідне: джинси, панчохи, футболки, продукти харчування. Ходжу до Тані у Boyko Beauty Salon на макіяж", - поділилася Вольнова.

"А якщо я потребую натхнення або шукаю подарунок для коханого чоловіка, то йду у магазин BROCARD. Тут, у царстві вишуканих ароматів, кожна жінка знайде собі улюблені парфуми. Як я знайшла свої – Dark Purple від Montale", - зауважила Світлана.

Також Вольнова назвала 5 must-have речей у жіночому гардероб

  1. Біла блузка, можливо з бантом.
  2. Чорна спідниця "олівець".
  3. Чорні брюки або джинси, які ідеально "сидять".
  4. Сукня у цятку – наприклад, біла сукня у червону цятку із маленьким білим коміром в стилі пін-ап.
  5. Вечірня сукня з відкритою спиною і зі шлейфом – червона!

Я б додала ще й 6-й пункт – чорні окуляри.

А ще Вольнова дала кілька порад жінкам.

"Вдягати речі, які підкреслюють талію. Тому що чоловіки на підсвідомому рівні обирають жінку із талією. Не раджу дівчатам вдягатися надто відверто - цим вони провокують чоловіків на легковажність. Зате легка провокація може викликати більший ефект. А вишуканості жінці можуть додати хороші парфуми з магазину BROCARD.

"Не треба сприймати шопінг як щось складне і важке, як необхідність щось шукати і обирати. Шопінг – це чудовий засіб від стресу, змога приміряти нові речі і відчути себе по-новому", - наголошує Свєта.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів