Крук розказала, як зробити собі "бразильську" дупцю. ФОТО

12 березня 2018, 17:02

Спортивна телеведуча Валерія Крук вважає, що кожна жінка може зробити собі опуклу, так звану бразильську попу. І вона знає як.

Цьому білявка присвятила цілий пост про сідниці у Facebook.

"Влітку 2015 року я дуже-дуже сильно схудла, важила близько 50 кіло (зараз 57) і зовсім втратила форми. Мій тренер мене запевнив, що для досягнення "бразильської" попи нам знадобиться 5-6 тижнів!" - написала Крук.

А нещодавно Крук хизувалася своїм пресом

"Три тренування в тиждень виключно на сідниці і харчування, максимально збагачене білком. Тобто білок на сніданок, обід і вечерю. Вуглеводи ми не прибирали. Зі спортивного харчування не було нічого. Навіть амінокислот. Результат був отриманий рівно в обіцяні терміни", - зауважила вона.


А ось груди Валерія накачала іншим способом...

"Тому, коли мені кажуть, що попу неможливо накачати, я лише посміхаюся. Будь-яку, абсолютно будь-яку попу можна зробити більше і красивіше. Треба гарувати! І правильно харчуватися. Так, мені мій прогин даний генетично, так, мені було трохи легше, ніж іншим. Просто людям з початково іншими даними потрібно буде витратити трохи більше часу і трохи більше попрацювати. От і все! Було б бажання", - заявила Валерія.

Лєра впевнена: таку дупу може мати будь-хто. Головне - бажання і ретельна праця над собою

"Але звичайно, легше лежати на дивані і звинувачувати кожну дівчину з красивою попою в пластичній операції", - обурилася Крук.

Спочатку працюєш у спортзалі, а потім світиш сідницями у Мексиці на пляжі

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів