Діджейка Нана згадала, як була "гидким каченям" та соромилася грудей

13 березня 2018, 16:20

У це важко повірити, але колись сексі-кралечка діджейка Нана вважала себе "гидким каченям". А форм, якими наділила її матінка-природа, взагалі соромилася.

Про свої тінейджерські роки, а ще про улюблені ритуали краси, харчування та спорт Настя Кумейко розповіла журналові "Дієтика".

Із "гидкого каченяти" виросла лебідонька Нана

"Я пережила період активної стадії гидкого каченяти. Частіше за все він припадає на середні класи, коли величезну роль прийняття себе відіграють однокласники та їхнє виховання. Загнати людину в комплекси, тим більше тінейджера - запросто", - поділилася Нана.

Колись Настя вважала себе негарною

"Уже в 13 років у мене були груди третього розміру. Мені було настільки некомфортно, і я так себе соромилася, що обмотувалася еластичним бинтом! Знала б я тоді, що ці груди зводитимуть із розуму таку кількість чоловіків у майбутньому!", - пожартувала екс-"Nikita".


І соромилася своїх грудей!

Із "каченяти" на "лебедя" Насті помогли заняття спортом. Із 15 років вона ходить до тренажерної зали, зараз займається тайським боксом, йогою, TRX и CrossFit.

Екс-"Nikita" знялася для видання про красу та здоров'я

Нана не мордує себе суворими дієтами, не пропускає прийомів їжі, але дотримується здорового харчування. Переважно її раціон - це білки, овочі та фрукти.

Улюбені ритуали краси зірки - це тепла ванна з аромамаслами і масаж. Також вона регулярно ходить до косметолога.

Діджейка товаришує зі спортом і правильно харчується

"Доглядати себе треба щоденно. Для мене в цьому плані взірцем є француженки, за котрими я спостерігала, перебуваючи в Парижі - зовсім неважливо, ідеш ти на тренування, за хлібом чи на побачення, хода завжди має бути від стегна, вогник, а можна й "бісики" в очах, шарм та закоханість у життя!", - наголосила Нана.

Нагадаємо, себе зі штангою, з гирями та у петлях TRX діджейка нещодавно демонструвала й чоловічому глянцю.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів