Барських із зеленуватим волоссям став янголом у метро. ВІДЕО

5 квітня 2018, 10:45

Співак Макс Барських разом зі своїм продюсером та режисером Аланом Бадоєвим презентували наймасштабніше та найбільш концептуальне відео за всю історію їхнього тандему.

Кліп на "танцювальний маніфест" під назвою "Сделай громче", був знятий за 4 дні на 11 локаціях, зокрема, у київському метрополітені.

"…Я співаю про людину, яка за покликом серця починає новий шлях, відкриває нові країни, не боячись бути в них непоміченою і непотрібною. Цей персонаж дуже близький мені: за 28 років я не раз робив відчайдушні вчинки, які кардинально змінювали мій шлях і якість життя ... і на кожних витках цих змін я відчував себе впевненіше", - розказав Макс.

Заради кліпу Макс змінив колір волосся і образ

"І тому завдяки своїй музиці я хочу поділитися зі своїм слухачем одним простим секретом - якщо слухаєш своє серце, завжди знаєш, якою дорогою йти", - зауважив Барських.


Однією з головних локацій кліпу став київський метрополітен

У кліпі на пісню було задіяно 94 актори, 48 осіб знімальної групи, понад 100 костюмів.

"Я вирішив створити історію, в якій персонаж Макса - це янгол Господній. Він курирує душі тих, хто чує себе, а значить, чує підказки свого Ангела. Центральне місце дії кліпу - підземний світ метрополітену. Саме там проходять мільйони людей за добу. Хтось із них приголомшений рутиною, а хтось слухає своє серце і вірить в мрії. Саме їх головний герой і веде до успіху", - розказав про сюжет відео Бадоєв.

Бадоєв зробив з Барських ангела
У кліпі знялася відома модель Таня Рубан

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото Таню Муіньо

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів