Подкопаєва розповіла про освідчення в спортзалі та стосунки коханого з її дітьми

15 квітня 2018, 10:35

Гімнастка Лілія Подкопаєва, котра днями оголосила про свої заручини з колишнім киянином, а нині американським бізнесменом Ігорем Дубинським, мріє про весілля на безлюдному острові.

39-річна спортсменка розповіла, як коханий їй освідчувався, і як прийняли її нового обранця діти, 12-річний Вадим і 11-річна Кароліна.

Про це Ліля поговорила зі "Світським життям".

Подкопаєва вже відгуляла свій дівич-вечір

Зі слів Подкопаєвої, з Дубинським вона познайомилася на вечері з друзями. Зі слів Ігора, в Америці він має "декілька різних бізнесів, пов’язаних з інвестиціями, забудовами".


Чоловік покликав Лілю заміж, як і годиться, ставши на одне коліно.

"Якщо я гімнастка, де було освідчення? У спортивній залі, так. Коли я відкрила коробку і побачила обручку, – вуха горять, щоки горять, очі сяють. Не від того, що от обручка. А від самого розуміння, що у житті відбуваються зміни", - зізналася Подкопаєва.

А ось і обручка

До вівтаря втретє Лілія планує вирушити в білому, але це буде не сукня, а брючний костюм. Пара мріє зробити своє весілля святом для двох.

"На якому-небудь безлюдному острові. Насправді, ми вже такі, не юні, не перший шлюб у мене, тому ми можемо зробити таке щось дуже достатньо тихе і ексклюзивне лише для нас", - поділилася Подкопаєва.

Вадим і Кароліна свого майбутнього вітчима вже прийняли і полюбили.

Ліля каже, що Ігор балує її коштовними подарунками

"Ті обійми, які вони йому дарують і та увага, яку Ігор дає їм, це найголовніше для мене і коли ми познайомилися, він сказав: "Наші діти". Для мене це був знак і це дуже важливо для кожної мами", - зазначила гімнастка.

Нагадаємо, новий обранець Подкопаєвої живе у США вже понад 25 років. Як відомо, спортсменка була заміжня за продюсером Тимофієм Нагорним та бізнесменом Віктором Костирком.

Скріншоти з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів