Ступка: Якби отримував "Оскар", вдягнув би вишуканий смокінг із краваткою

2 травня 2018, 15:19

Актор Дмитро Ступка передусім обирає зручний одяг, утім знає, коли треба вдягнути смокінг.

Професійного стиліста він не має, але дослухається до порад своєї дружини Поліни Логунової.

А більшість улюблених магазині актора розташовані у ТЦ GLOBUS.

"Передусім, я – за зручність. Полюбляю casual стиль: джинси, реглани, світшоти, зручне взуття. Levi’s – це якраз про casual та одяг із деніму, а отже цей магазин цілком відповідає моєму стилю", - зауважив Дмитро.


"У магазині Walker ми знімали образ зі спортивною сумкою. І хоча в житті я ношу сумки хіба що коли збираюся на тренування, саме ця мені сподобалася", - зізнався актор.

"На вечірки чи свята охоче вдягну костюм з метеликом чи краваткою. Особливих вимог у мене немає, однак важливо, щоби костюм добре сидів по фігурі. Це може бути костюм від українських дизайнерів чи такий, який ми обирали для образу у Pierre Cardin", - зауважив Ступка-молодший.

Щодо кіно, то тут Дмитро довіряє думці режисера, костюмера і ніколи не вносить своє корективи.

"Знімальний майданчик – це місце, де ти можеш робити, що завгодно, і втілювати всі свої найпотаємніші бажання. В житті я інший – зовсім не схожий на свого екранного героя. Я ще не знайшов ту роль, яку би дійсно хотів зіграти", - поділився актор.

"Якби я виходив отримувати "Оскар", вдягнув би вишуканий смокінг із краваткою – від Valentino чи Gucci", - додав Ступка.

"У мене єдине правило бою: якщо ти падаєш, не зупиняйся, а йди далі. Немає безвихідних ситуацій – завжди треба пробувати ще і ще. Як то кажуть: стукайте в усі двері, і вам обов’язково відкриють", - поділився наостанок актор.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів