Кошелєва про весілля: Це неактуальне питання

24 травня 2018, 15:00

Депутатка від Радикальної партії Олена Кошелєва вперше розказала, як почався її роман із колегою Давидом Макар’яном, про який стало відомо зовсім нещодавно.

Крім того, в інтерв’ю "Світському життю" парламентарка заявила, що про весілля наразі взагалі не думає.

За словами соратниці Олега Ляшка, її стосунки почалися нещодавно, але вона вже називає це коханням.

Роман Кошелєвої з Макар’яном сміливо можна назвати служебним.


"Тут, на роботі і познайомилися. Є багато спільних заходів, спільної роботи, яка об’єднує колег. Ми зустрічаємося не тільки тут, під куполом, зустрічаємося у комітетах, на виїзних засіданнях. Так і сталося, спілкувалися. Ми всі достатньо молодого віку, тому щось нас об’єднує", - розповіла депутатка.

Кошелєва у Раді влаштувала особисте життя

На запитання про весілля, Олена заявила:

"Важливо збудувати гарну родину, а не відсвяткувати весілля. Тому про це взагалі не може бути мови, взагалі не акцентую, бо чи за віком, чи за роботою, це неактуальне питання".

Обранець Олени - з фракції БПП

Також Осадча запитала Кошелєву про вишиванку, яку вона вигуляла у Раді.

"Збиралася дуже швидко, бо мій будильник трохи мене підвів, вишиванку підготувала заздалегідь. Імпровізувала: зайшла у магазин, яка сподобалася, ту й взяла", - зізналася Олена і зауважила, що Ляшко не впливав на вибір соратників.

"Моя бабуся з села. Тому вона мене навчила вишивати. Вмію і білим по білому, і по чорному, і канву накладати. Це важко, але дуже приємно для кожної жінки, бо це для неї пошук гармонії, натхнення", - розказала депутата

"Ви знаєте, що Олег Валерійович консервативний політик, у нього вишуканий смак, на роботу він одягається суворо, відповідно, вимагає цього від нас. А що стосується Дня вишиванки, тут вже кожен обирав на свій смак", - запевнила Олена.

Нагадаємо, про роман Кошелєвої стало відомо після того, як у мережі виклали її фото з відпочинку в Туреччині.

Фото з Instagram та Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів