Критські краєвиди та авто Елвіса: "божевільна" Лорак представила літній кліп

31 травня 2018, 13:28

Співачка Ані Лорак представила новий відеокліп, просякнутий безтурботним настроєм літа, яке вже ось-ось настане. Знімали його на мальовничому Криті, а серед реквізиту був справжній раритет - автомобіль, який колись належав самому королю рок-н-рола Елвісу Преслі.

За задумом режисера Станіслава Морозова, кліп "Божевільна" - це історія двох людей, які запізнилися на свій літак, але не засмутилися й попрямували далі за романтичними пригодами.

Лорак представила кліп - романтичну літню історію

"Божевільна" присвячується всім закоханим, людям - авантюристам по житті, тим, хто відкритий пригодам і вміє брати від кожного нового для все найкраще. І, звісно ж, не обійшлося без красивої історії кохання, про котру мріють усі дівчата. Я бажаю всім обов'язково закохатися цим літом", - сказала Лорак.

Звісно, співачка покрасувалася в купальниках

"Нам захотілося подарувати літній настрій глядачам, щоби від перегляду була легкість, позитив, щоби люди неодмінно отримали заряд сонячної енергії", - додала артистка.


Ані проїхалася в автомобілі Елвіса
Відеокліп знімали на Криті
Лорак зізналася, що їй було лячно зніматися на справжній злітно-посадковій смузі

Нагадаємо, знімали кліп у квітні, й потайна Кароліна спершу постила такі фото, ніби вона просто собі на відпочинку в Греції та ніжиться коло басейну.

Фото прес-служби, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів