Шоптенко зізналася, що народжувала хвора, і пояснила вибір імені сина

12 червня 2018, 10:07

Хореограф Олена Шоптенко, яка днями народила сина, вперше розказала про те, як відбувалися пологи, та чи був на них присутній її чоловік Олексій.

Враженнями танцівниця ділилася з "ТСН".

"Почуваюся щасливою. Цей статус абсолютно новий для мене, і у мене поки що було небагато часу розібратися в своїх почуттях, але щоб я почала посміхатися, йому досить просто сопіти", - розповіла новоспечена матуся.

Олена щаслива, але ще не до кінця розібралася зі своїми почуттями

Шоптенко зауважила, що за два дні до пологів захворіла.


"Мені здавалося, що я до всього готова і з усім впораюся, але вже в процесі виявилося, що я ні до чого не готова, але поратися доведеться. Дуже ускладнює ситуацію, що за два дні до пологів я захворіла, і тому до пологового будинку їхала з температурою, з якою ми боремося досі. Тож ночами я поки не сплю не через дитину, а через себе. На щастя, син мені допомагає тим, що поки просто спить", - поділилася Олена.

Чоловік Шоптенко, Олексій Іванов, на пологах присутнім не був. Але контролював процес за стінкою палати.

"Мій чоловік одразу навідріз відмовився бути присутнім на пологах, посилаючись на вразливість і сказавши, що не хоче, щоб лікарі займалися ним, а не мною. А в результаті не відходив ані на хвилину, контролюючи все і всіх, і в процесі пологів перебував у трьох метрах. Але за стіною пологового залу", - розповіла Олена.

Саме Олексій першим і повідомив про народження сина

Ім’я синові обирали всього лише з двох варіантів.

"Рішення було дуже швидким. Коли ми дізналися, що буде хлопчик, чоловік сказав, що є всього два варіанти імені, які йому подобаються. З двох я вибрала це. Але мені дуже подобається, що у мене тепер постійно буде Олексій Іванов, поки його велика копія зайнята на своїх проектах", - поділилася Олена.

Іванов показав свого маленького тезку

Нагадаємо, зі своїм першим чоловіком Дмитром Дікусаром Олена розлучилася два роки тому і майже одразу зустріла свого другого чоловіка - Олексія Іванова.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів