Седокова в Києві "хайпає" пресом, а в США з неї збираються стягти аліменти?

5 липня 2018, 13:35

Співачка Аня Седокова вряди-годи завітала до Києва та одразу почала зустрічатися з подружками.

Вона встигла попоїсти смаколиків у ресторані Ліди Арфуш, поснідати з Тетяною Тереховою, побачитися з дружиною Миколи Тищенка Аллою і навіть надумала хайпнути відвертим фото у соцмережах.

Саме так Аня підписала світлину себе у мікрошортах та з голим пресом.

"Хайплю перед прем'єрою кліпу", - написала Аня

Між іншим, незабаром в Ані може суттєво поменшати грошенят на тусівки з подружками.


Як повідомляє StarHit, адвокати екс-чоловіка співачки, Максима Чернявського, котрий нині воєю з нею в суді за опіку над спільною донькою Монікою, мають намір домогтися виплати зіркою аліментів на дитину. Їхню суму буде вирахувано "виходячи зі значного прибутку Седокової в індустрії розваг".

Щоправда, мати Максима, Марина у коментарі Super.ru назвала "єрессю". Водночас бабуся Моніки підкрестила, що Аня не бажає йти на мирову угоду, ускладнюючи цим життя власній дитині. Зокрема ні батько, ні мати дівчинки не мають права вивозити її за межі штату Каліфорнія, а зустрічі Седокової з дочкою проходять під наглядом.

З дружиною Миколи Тищенка Аня потоваришувала на вечірці в Туреччині, де співала

"Ми дуже розчаровані постійними діями вашого клієнта по відношенню до Моніки, як ніби вона була його "власністю", а не маленькою дівчинкою, котра має право бачити матір", - цитує видання адвоката Ані.

Відтоді Алла просто-таки закохана у Седокову
А взагалі Седокова повідомила, що приїхала в Київ записувати альбом
Натомість ходить по столичних закладах з подружками - блогеркою Діаною Глостер і невісткою Литвина - телеведучою Тереховою

Нагадаємо, представники Чернівського також заборонили Седоковій показувати Моніку в соцмережах. Тож тепер на маминих відео і фото фігурують лише Аліна й Гектор.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів