Конан із Миколаєва: губернатор Савченко підірвав мережу "знанням" історії

Четвер, 16 серпня 2018, 13:19

Миколаївський губернатор Олексій Савченко вкотре вразив загал своїми висловленнями.

Цього разу промова м’язистого чиновника стосувалася не школярок у душовій, а археологічної знахідки, яку підняли з дна акваторії Кінбурської коси.

Вже саме це формулювання могло б налякати Савченка, який навряд чи знається на давньогрецькому ритуальному посуді віком близько 2,5 тисяч років. Однак губернатор виявився не з лякливих і впевнено відкоментував досягнення археологів. Щоправда, знову облажався.

Слова Савченка наводить видання NikLife.

 "Іноді краще жувати" - це якраз про Савченка

"Миколаїв ще раз доведе, що це історичне місто. І взагалі, те, що відбувалось у нас з тих часів, коли був і Конан, якого згадував Арнольд Шварценеггер, з нашим Диким Садом, а ще і багато-багато того, що ми можемо показати світу", - зазначив Савченко, вочевидь, і гадки не маючи, що Конан Варвар – це персонаж, вигаданий американським письменником Робертом Ірвіном Говардом.

 Тепер миколаївському губернатору треба подарувати фентезі про Конана Варвара

"Сподіваюсь, що наступна знахідка може буде якийсь-такий склеп, у якому знаходилось Золоте Руно, а може щось інше. Щоб це надало ще більше туристичної привабливості Миколаївській області", – додав губернатор.

У мережі, звісно, вже висміяли Савченка та наробили фотожаб.

 Із Савченка вийшов би непоганий Конан

 

Нагадаємо, у грудні минулого року Савченко здивував загал своїм "прикрашеним" обличчям. А потім в лютому він висловився щодо селфі школярок у душі.

Фото NikLife та фотожаби з соцмереж


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів