Спізнився, станцював і хор подарував: Як Путін на весілля австрійської чиновниці з’їздив

19 серпня 2018, 09:39

Через запізнення російського президента Володимира Путіна, весільна церемонія голови МЗС Австрії Карін Кнайсль та бізнесмена Вольфганга Майлінгера почалася пізніше призначеного часу.

Зате Путін приїхав не з порожніми руками, а привіз із собою цілий Кубанський козачий хор.

Про це повідомляє "Лента.ру" з посиланням на місцевий телеканал "oe24".

Путін затримався на 10 хвилин, і заради його кортежу перекрили ціле шосе. Крім того, щоби російський лідер потрапив на весілля у Граці, задіяли 500 поліцейських. А вартість його візиту для поліції становила 250 тисяч євро.


Приїхавши, президент підніс 53-річній нареченій букет квітів. А весільним подарунком якраз і був виступ хору, який коштував 1,8 мільйона рублів (близько 26 тисяч доларів).

Путін, як завжди, спізнився. Щоправда, всього лише на 10 хвилин

До слова, прес-секретар президента, Дмитро Пєсков теж був на заході.

Путіна зі всіх боків охороняли, а молодята зустріли його як рідного

Церемонія відбувалася у саду ресторану на півдні федеральної землі Штирія. Серед гостей були також канцлер Австрії Себастьян Курц, віце-канцлер Хайнц-Крістіан Штрахе з дружиною, міністр оборони Маріо Кунасек тощо.

Судячи з фото і відео австрійських ЗМІ, Путін був у доброму гуморі, тож дозволив собі гайнути до танцю разом із нареченою Карін.

Путін закружляв у танці голову австрійського МЗС

Загалом Путін зі своїм почтом провів на весіллі близько години. Окрім танцю, він ще вигукнув молодятам "Гірко!" та вирушив до Берліна на саміт із канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Фото з Twitter та стоп-кадри з відео oe24

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів