Бужинська у білому мереживі представила запах королеви

26 вересня 2018, 13:30

Співачка Катерина Бужинська вирішила, що знає, як має пахнути королева натхнення. І випустила парфуми.

Зірка запевняє, що аромат вийшов жіночним, легким і привабливим.

У початковій ноті парфумованої води "Королева вдохновения by Kateryna Buzhynska" поєднані амбра, ваніль, мускус і деревні ноти.

Потім запах розкривається жасмином, трояндою, іланг-ілангом та лілеєю. У завершальній ноті поєднані аромати лимону, ананасу та озону.


Катя створила власний аромат

Для Катерини це перший досвід створення аромату, тому в правильній технології їй допомагав відомий женевський парфумер Жан Паскаль Осмонт і компанія UNICE.

"Створення парфуму - це цікаве і загадкове таїнство, яке включає в себе ідею, творчу роботу, а також бажання побачити приголомшливий готовий продукт. Парфумера можна порівняти з дивним чарівником, що володіє чаклунськими чарами і величезною кількістю магічних ритуалів, завдяки яким виходить неймовірно приємний парфумерний шедевр", - поділилася Бужинська.

Парфуми незабаром надійдуть у продаж

"І, незважаючи на настільки фантастичний підхід до створення, парфум має цілком реальний процес виготовлення, поділений на кілька важливих етапів. При виборі парфуму важливо пам'ятати одне - запах одягають як одяг. І кожен аромат несе в собі пам'ять події", - додала співачка.

До слова, назва парфумованої води пов’язана з однойменним хітом Каті, який вперше вона виконала в дуеті зі Стасом Михайловим, а тепер співає сама.

Бужинська тепер ще й парфумер

До речі, Катя останнім часом полюбила білий колір. Не такдавно вона позувала на пляжі у білому купальнику.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів