Седокова про виступи на корпоративах: Хочеться змити з себе пекельний присмак

1 жовтня 2018, 16:41

Співачка Аня Седокова публічно обурилася через необхідність виступати на приватних вечірках, де люди їдять і не звертають на артистів уваги.

Зірка написала пост в Instagram, у якому пожалілася на "найгірший" концерт у її житті.

"Тільки-но у мене був один з найгірших концертів в моєму житті. Лежу реву в номері вже годину. Хочеться помитися і змити з себе весь цей пекельний присмак", - так почала Седокова.

Аня обурена через приниження на корпоративах

"Корпорат - це коли люди, у яких є зайві гроші, запрошують собі артистів, щоб вони їх веселили. І ось ти виходиш на сцену, прилітаєш, залишаючи, того кого любиш, командою налаштовуєшся, фарбуваєшся красиво, молитву читаєш перед сценою, дякуєш Богові за професію перед сценою, а потім виходиш на неї… А люди в залі сидять, їдять шашлик і дивляться на тебе, як на клоуна", - написала Аня.


"Розважай нас, а ми втомилися, посидимо. А ти ж професіонал. Люди ж повинні радість і щастя від твого виступу отримати. Ти і так і сяк, і пожартувала і заспівала разом пісню, а розумієш, що тим, хто в залі, їм по*уй на тебе. Ти просто черговий клоун, який прийшов їх розважити в цей черговий нудний день в їхньому житті", - обурилася співачка.

Усім артистам доводиться працювати на приватних вечірках

"Я мрію колись стати таким великим артистом, щоб дозволити собі ніколи не почуватися приниженою, але я не можу. Мені потрібно утримувати сім'ю, бізнес. У мене мільйон співробітників. Мої на мене лаються. Кажуть, ну що ж ти так близько все сприймаєш до серця, а я не можу. Я в цю професію прийшла для того, щоб робити когось трішечки щасливішими і точно не себе", - заявила вона.

А нещодавно Аня розказувала, чому вона проти дієт

Наостанок Седокова попросила вибачення за те, що зірвалася.

"Просто складно зараз, але я обіцяю зібратися і стати краще і успішніше, щоб більше ніколи не опинитися в цьому пеклі. І знайте, що ви - мій світ", - закінчила Аня.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів