Незабобонна Тарабарова випустила альбом і сказала, скільки кіло набрала за вагітність

12 жовтня 2018, 17:57

Співачка Світлана Тарабарова, яка місяць тому вперше стала мамою, випустила третій студійний альбом, який назвала "23:25" - це час, коли народився її синок. Майже всю цю платівку вона написала під час вагітності.

А ще зіркова мама похвалилася, що малюк їй дістався "як і замовляли", не вередливий. Показувати хлопчика в мережі вона не боїться, бо не забобонна і вірить лише в позитив.

"Я не сплю, як і всі мами, але синочок радує, не вередує. О, небеса, він такий, як ми і замовляли. Він просто хоче їсти й уваги, а я щаслива, що завжди йому потрібна", - розказала вона телеканалові "Україна".

Назва нового альбому Тарабарової - час, коли народився її малюк

"На першій фотографії після пологів я була замученою й без мейк-апу, це навіть помітили підписники в Instagram. Десь через днів 20 вже можна прийти до норми", - поділилася вона.


Як зізналася Тарабарова, їй лишилося скинути ще лише кілька кіло.

Син у зірки вийшов "як замовляли"

"За вагітність я не набрала зайвої ваги, я набрала рівно стільки, скільки сказав мені лікар, який стежив за моєю вагітністю. Він мені сказав, набирай 12, не більше і не менше. А я людина дуже відповідальна, мені сказали 12, я набрала 12", - розказала вона "ТСН".

Під час вагітності співачка сумувала не за джанкфудом, а за кавою.

Світлані лишилося скинути лише кілька кіло

"Я не їла жирну шкідливу їжу, навіть мені коли дуже хотілося, я просто уявляла, як я їм цю смажену картоплю. Насправді в мене не було нестримного бажання поїсти. Було тільки шалене бажання напитися кави, бо я кавоман. Я не пила каву чотири місяці, але потім, коли мені лікар сказав, що мені потрібно піднімати тиск кавою, то здійснилася моя мрія. І я трішки пила каву", - розказала вона.

Нагадаємо, первістка Світлана народжувала разом зі своїм чоловіком та продюсером Олексієм.

Іванкові вже місяць, а його матуся "народила" альбом

"Чоловік насправді неймовірний батько. Він відкрився для мене з нереального боку. Він допомагає навіть вночі, коли я встаю по чотири рази. Ми варту здаємо, я годую, він робить "столбік", потім памперс він, памперс я. Тобто він нереальний. Я навіть боюся сказати що в мене такий чоловік, щоб не зурочили і не заздрили", - цитує артистку видання.

Нагадаємо, сина пара назвала Іваном, на честь прадідуся по батькові.

Фото прес-служби, з Instagram Тарабарової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів