Тодоренко з Топаловим показали кохання на блакитному дивані. ФОТО

22 жовтня 2018, 11:15

Майбутні батьки Регіна Тодоренко і Влад Топалов справляють враження ідеального подружжя, хоча ще й не побралися офіційно.

Для російського глянцю Hello закохані знялися у милій осінній фотосесії та дещо розказали про свої стосунки.

Регіна, наприклад, зізналася, який головний урок винесла з їхніх стосунків із Владом – не змагатися.

"Між чоловіком і дружиною не має бути суперництва. Всі мої минулі стосунки нагадували боротьбу за лідерство. Зараз я розумію: в родині немає місця змаганням. Ви вже в одній команді", - зауважила Тодоренко.


"Не можна терпіти і відкладати вирішення спірних питань. Не боятися: є проблема - сіли, розбираємо. Будь-які військові дії завжди завершувалися переговорами", - вважає Влад

Також телеведуча згадала, як саме повідомила коханому про свою вагітність.

"Ми з Владом дуже хотіли дітей. Коли я дізналася, що вагітна, була шалено щаслива і вирішила зробити йому сюрприз: поклала тест в коробку з банкою ікри, нібито риба наметала ікру. По всій кімнаті розставила відеокамери, щоб знімати його реакцію, накрила на стіл і стала чекати", - розказала Регіна.

Топалов не одразу зрозумів, що це був позитивний тест на вагітність

"День у Влада не задався, він був застуджений і повернувся додому в поганому настрої. І ось ми сидимо за столом і я прошу допомогти мені з банкою ікри. Він відкриває коробку, спокійно відкладає тест в сторону і береться за банку. Я дивлюся на нього і кажу: "Тобі що, кожен день приносять позитивний тест на вагітність?" (Сміється.) А він вирішив, що це ложка! Потім, коли зрозумів, почав перепитувати: "Серйозно? Ти не жартуєш?" – переповіла зірка.

Кольорові шуби знову в моді
33-річний Топалов, до речі, вже був одружений
Молоді люди разом уже півтора роки
Регіна і Влад знають стать майбутньої дитини, але тримають у секреті

Нагадаємо, Регіна і Влад тривалий час приховували свої стосунки. Усе стало очевидним лише у травні цього року. А вже в липні у ЗМІ почали писати про вагітність телезірки.

Фото "HELLO"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів