Лайфхак від Логунової: жінка Ступки розказала, чому не ревнує чоловіка

20 листопада 2018, 15:05

Телеведуча і блогерка Поліна Логунова розкрила секрет свого подружнього життя. Вона, виявляється, абсолютно не ревнує чоловіка, актора Дмитра Ступку.

На сторінці в Instagram Поліна поділилася лайфхаком: як позбутися ревнощів до свого коханого.

"Мене 100500 раз запитували, чому я не ревную чоловіка. По-перше, я вважаю, у кого рильце в пушку, той і копає під інших. По-друге, зайнятій людині є завжди, чим зайнятися, а витрачати енергію на ревнощі... хіба це щось змінить?" - почала Логунова.

Ступці пощастило - дружина не влаштовує йому сцен ревнощів

"По-третє, захоче зрадити - не прив'яжеш і не втримаєш, раз захотів, значить скатертиною доріжка, і дивіться пункт другий. По-четверте, краще за мене, розумніше і красивіше є багато жінок (і вони поки живі)), як і я, розумніша, красивіша за безліч жінок. З ким тоді боротися, я не розумію?" - обурилася Поліна.


Поліна всього 2 роки у шлюбі, але вже багато чого навчилася

"Бути ідеальною, щоб він не знайшов краще" - це взагалі катаклізм і втрата індивідуальності. І я як вимагала прибирати тарілку зі столу, так і буду вимагати, як говорила, що є друзі дебіли, і з ними спілкуватися собі дорожче, так і буду говорити, поки ці друзі будуть на горизонті. Що означає "ідеальною бути"? Для кого, щоб що? Я що, служниця? У своїх мене справ повно", - заявила дружина Ступки.

"А якщо він піде?" Людина - це оболонка, в якій живе душа, яка виконує своє призначення. І шлях, який обирає ця душа, це її особистий вибір і відпрацювання. Я нікого тримати не буду ні секунди", - запевнила вона.

Цікаво, чи ревнує Дмитро свою сексі дружину

"Цей пост взагалі не про байдужість, це пост про "дорослість", зрілість і впевненість, про ідентифікацію себе. А працювати в стосунках мають обидва, інакше нічого не вийде", - підсумувала Логунова.

Якось в одному інтерв'ю Поліна сказала, що її життя - це робота і дочка. Може, тому вона й не ревнує свого чоловіка?

Нагадаємо, Ступка і Логунова побралися уберезні 2016-го. У квітні 2017-го у них народилася дочка.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів