18-річна подружка Добкіна-молодшого згадала, як завоювала його жіночою хитрістю

Четвер, 6 грудня 2018, 11:43

Схоже, колишній харківський губернатор Михайло Добкін незабаром може обзавестися не лише зятем, а й невісткою. Адже його 18-річний син Микола вже має серйозні стосунки з дівчиною на ім’я Даша Халімон.

Роман парочки розпочався у квітні і, судячи з фото у їхніх Instagram, переріс у кохання.

Обраниця Миколи, звісно ж, не з простої родини. Дівчина навчалася у трьох країнах, яка сама зазначила у мережі, та веде доволі гламурне "мажорне" життя.

 Микола Добкін та його пасія Даша Халімон

Також Даша полюбляє ділитися своїми думками про життя і навіть має власний бьюті блог.

 Скромною дівчину точно не назвеш

Для своїх молодих років білявка вже непогано володіє так званою жіночої хитрістю, завдяки якій, власне, і завоювала сина Добкіна. Про їхнє знайомство дівчина написала у мережі.

Даша зізналася, що з Миколою вони знайомі років з 13-14-ти. І коли хлопець намагався зав’язати з нею спілкування у мережі, вона його проігнорувала. А потім, у січні цього року Даша приїхали до рідного Харкова та пішла до нічного клубу, де знову побачила Миколу.

 Можна сказати, що перший серйозний крок зробила саме Даша

"Я подумала: "Хм, симпатичний". І ввімкнула трішки жіночих хитрощів, щоб заспілкуватися з ним. Через спільного друга підсіла до нього за стіл, розговорилися. А потім, коли настав час їхати, я зробила вигляд, що до нас не приїхало таксі, хоча, насправді, я сама його скасувала. Він мене підвіз, і ми почали переписуватися", - згадала Даша у своєму блозі.

Усе почалося у нічному клубі

Але офіційною датою початку стосунків дівчина назвала 2 квітня.

View this post on Instagram

КАК МЫ ПОЗНАКОМИЛИСЬ 💏 ⠀⠀ Эта история почему-то волнует очень многих, и я ее рассказывала уже несколько раз. Но поскольку это было либо в прямых эфирах, либо в историях, я сделаю отдельный пост на эту тему. Итак, наша история знакомства ❤️ ⠀⠀ Знали мы друг друга лет с 13-14, у нас было много общих знакомых, да и виделись мы в компаниях пару раз. ⠀⠀ Наша история началась в этом январе, когда он мне написал в Инстаграм что-то вроде «как дела, когда будешь в Харькове». Я вообще не поняла прикола, думала «Шо он хочет?» 😂 И по итогу не продолжила наше общение. ⠀⠀ Прошло 2 месяца, я приехала в Харьков, и в этот же день я заметила его в клубе. Я подумала «Хм, симпатичный» 😂 И включила малость женской хитрости, чтоб заобщаться с ним. Через общего друга подсела к нему за стол, разговорились. А потом, когда пришло время уезжать, я сделала вид, что к нам не приехало такси, хотя на самом деле сама его отменила 😂 Он подвёз меня до дома, и мы стали переписываться. ⠀⠀ Я уехала из Харькова на неделю, и все это время мы уже каждый вечер говорили по фейстайму. Потом у нас были три коротких дня вместе перед тем, как я должна была уезжать в Швейцарию. ⠀⠀ Нашей официальной датой считаем 2 апреля, и на сегодняшний день нам чуть больше 7 месяцев❤️ ⠀⠀ А как вы познакомились со своей второй половинкой? ☺️ #khalimon_мысли

A post shared by Dasha Khalimon (@dashakhalimon) on Nov 9, 2018 at 11:16am PST

 Фото в купальнику Даша виставляє багато, як справжня блогерка

До речі, старша сестра Миколи, Алла Добкіна, схоже, потоваришувала з дівчиною брата, адже вона її і вказала у своєму сторі в Instagram.

 
 
 Колі з Дашею лише 18 років
 
 Добкіним слід уже готуватися до другого весілля?

Нагадаємо, 22-го жовтня старша дочка Добкіних Алла народила сина у Відні.

Також у депутата є ще двійко молодших дочок - Єва і Поліна.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів