"Надлюдина" Дорофеєва у новому кліпі запхала пістолет у рот татуювальника

П'ятниця, 14 грудня 2018, 12:04

Надя Дорофеєва і Позитив із гурту "Время и Стекло" стали супергероями нового покоління.

Своєю енергією вони зарядили усіх навколо та примусили несамовито танцювати під їхню нову "Песню про лицо" у кліпі на неї.

"Ми змінюємося і хочемо створювати музику, яка качає нас самих! Група "Время и Стекло" почувається по-іншому внутрішньо, і це відбивається на наших образах. Після перегляду кліпу все зрозуміють, як потрібно рухатися під цей трек", - сказала Надя.

 Надя запевняє, що вони з колегою стають іншими

"Вийшла історія про двох людей, які заряджають усіх навколо своєю енергією і настроєм Ми перетворилися на зухвалих музичних супергероїв нового покоління", - заявив Позитив.

 У кліпі майже всі персонажі розтатуйовані з ніг до голови

"Настав час трансформацій. Змінилася музика "Время и Стекло", їхнє сприйняття світу і стиль. Це відбилося і у відеоряді", - прокоментував режисер кліпу Леонід Колосовський.

 Цікаво, яке тату замовила Дорофеєва, що знадобився пістолет

"Непростий проект зі сценарієм, який переписувався чотири рази, тримісячною підготовкою, масштабним кастингом і пошуками локації з відповідними технічними вимогами. Врешті - 400 осіб з унікальним стилем в кадрі і трансформація знімального майданчика в гараж, тату-салон і місце тусовки", - зазначив режисер.

 
 "Время и Стекло" показує, як треба танцювати під їхній новий саунд

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів