Тодоренко показала себе вагітну в купальнику та згадала, як реготала від води

18 січня 2019, 13:00

Продовжуючи розповідь про всі 9 місяців своєї вагітності, телеведуча Регіна Тодоренко зізналася, що могла сміятися просто від води. Бо саме водні процедури тішили її чомусь найбільше.

Тому Регіна багато плавала у басейні та на відпочинку в морі.

Коли Тодоренко була на 6-му місяці вагітності, вони поїхали до Греції. І там у готелі вона відкрила для себе таласотерапію.

"Звичайно, вагітним не можна випробовувати на собі всі процедури, тому я вибрала найкорисніші. Найкращою процедурою для мене виявився басейн, більше схожий на велетенське джакузі, в якому я змогла зняти напругу, хоч трохи розбити жир на ляжках і врешті поплавати. Але все це строго під наглядом лікаря", - пише телезірка в Instagram


Такою Регіна була на 6-му місяці вагітності

"До речі, з самого початку вагітності у мене з'явилося моторошне бажання плисти, але вдома у мене душ-кабіна, та й у ванній далеко не упливеш. Я почала помічати, що як тільки приймаю душ, то сміюся наче ненормальна. Ендорфіни атакували. Вода приносила радість, і я досі не зрозумію причину. Але з 6-го місяця я плавала в басейні майже щодня", - згадала Регіна.

Тодоренко не кинула плавати і після пологів

"Коли я зайшла вперше в басейн через 2 місяці після пієлонефриту, тренер кричала в слід: "Регіно, ви точно знаєте, що вагітні?" Я, висунувши голову з води, відповідала: "Я? Так, звичайно, знаю, а що?". "Пливіть повільніше, а то ви ніби крос здаєте". Того дня я пропливла 1,5 км. Дорвалася !!!" - похвалилася Тодоренко.

Це Регіна знімалася у рекламі так само на 6-му місяці

Після басейну телезірка ходили до хамаму, але ненадовго.

"Я оцінювала свої сили і всі ризики. У моїй голові був настрій: "не нашкодити здоров'ю малюка". Саме в хамамі я відчувала як мій поперек розслаблюється і всі суглоби стають рухливими, йде напруга. І завершенням мого ритуалу було обтирання льодом. Ось убийте мене, але я була впевнена, що все це допоможе мені зміцнити імунітет. І я не помилилася: за весь період вагітності жодного разу не застудилася", - підсумувала матуся.

Сину Тодоренко і Топалова вже півтора місяці, а вони досі не сказали, як малюка звати

Нагадаємо, нещодавно Тодоренко розповідала про свою хлібну "вагітну" дієту та про те, як пивом боролася з токсикозом.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів