Діджейка Нана у Таїланді випнула мокру дупцю та загорнулася у слонячий хобот

31 січня 2019, 16:00

Діджейка Нана для зимових канікул, як відомо, обрала острів Пхукет у Таїланді. І звідти вона щодня публікує яскраві та відверті фото.

Її перше знайомство з райським островом стало дуже насиченим і активним.

Нана відвідала одну з найголовніших визначних пам'яток і святинь Пхукета - храмовий комплекс Big Buddha, побувала на шоу птахів в "Bird Park", а також цілий день провела в заповіднику слонів "Phuket Elephant Sanctuary".

Нана без подібних фото була б не Наною

"У національному парку тварини не прив'язані на ланцюгах, за ними доглядають і добре годують, не використовують палиці з шипами, щоб приборкати їх. Мені вдалося погодувати слонів з рук, купатися разом з ними! Це було неймовірно!" - розповіла діджейка.

 Зі слонами діджейка познайомилася близько
 Навіть дуже

Також спортивна Нана не нехтувала тренуваннями. Щоправда, на острові вона замінила звичайні навантаження екстремальними.

Хвилі океану дівчина підкорювала на SUP серфінгу. На дошці Нана також виробляли свій фірмовий шпагат.

Місцеві джунглі артистка побачила не тільки зсередини під час походу до водоспаду Bang Pae, але з канатної дороги, пролетівши на швидкості над деревами на висоті 40 метрів.

"Канатна дорога - це викид адреналіну, який я можу порівняти тільки зі стрибком з парашутом. Страшно, коли здається, що ось-ось влетиш на величезній швидкості в дерево, але в той же час - захоплююче і шалено красиво! Із задоволенням приїхала б сюди ще раз", - поділилася Нана.

Також Нана вподобала тайську кухню. Щоправда, вона не очікувала, що тайці настільки сильно люблять перець чилі і спеції, хоч і була готова до гострих страв.

 Нана любить прикривати голі груди фруктами

Фото прес-служби та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів