"Пошлятіна": Каменських представила кліп про попу

14 лютого 2019, 16:16

Настя Каменських у День святого Валентина випустила кліп, присвячений улюбленій частині тіла – попі.

Причому, у відео знявся і Потап з хлопцями із ZBSband, і діджейка Нана зі своїм холодильником, і навіть справжня корова.

"Немає межі досконалості, але нам, дівчаткам, важливо бути якомога ближче до неї. У гонитві за красою і попою як у Кім іноді можна упустити те, що ту ж Кім або Бейонсе роблять особливими не тільки ноги і форми, але, в першу чергу, любов до себе. Яка так само виражається в роботі над собою", - прокоментувала Каменських.

 
Каменських присвятила кліп не просто попі, а й любові до себе

"У кліпі ми злегка поіронізували над сучасними іконами стилю, адже тренди така непостійна річ, тому потрібно дивитися на них з іронією. Саме про це мої пісня і кліп ", - додала Настя.

 
Зображень попи у відео багато, і не лише Настіної

У свою чергу Потап та інші герої кліпу показали збірний образ типових коментаторів в соцмережах з їх реакціями. Адже Насті регулярно дістається від подібних коментаторів за численні фото, де співачка демонструє свої форми.

 
Співачці довелося навіть корову подоїти

"Не сподівайтеся, що фото стане менше. Мої форми - це в першу чергу результати моєї копіткої роботи! Раз вже моя попа така популярна, а мої фотографії активно обговорюються і коментуються - ловіть цілий кліпчик про найбільш апетитну частина тіла!", - заявила NK.

 
"Пошлятіна", - сказали ці парубки, дивлячись на Настін кліп
 
А Потап взагалі матюкався
 
Двійника Кім Чен Ина теж сюди приплели
 
Діджейка Нана і тут свою п'яту точку показала

Фото прес-служби, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів