Дружина Бабкіна згадала, як він ледь не проспав весілля, та показала смішні фото з РАГСу

28 березня 2019, 10:30

Подружжя Сергій та Сніжана Бабкіни, які очікують на поповнення, 27-го березня відзначили 10-ту річницю шлюбу.

З цієї нагоди закохані згадали, як розписувалися у РАГСі у джинсових луках та виклали смішні фото з того дня.

Але розпис пари був на межі зриву через те, що Сергій ледь його не проспав. Цю веселу історію з щасливим кінцем переповіла Сніжана у своєму Instagram.

 
До речі, Бабкіни побралися у День театру. Дуже символічно, адже саме в театрі вони і познайомилися

"У 2008 р ми з СБ повінчалися і дали слово нашому отцю Андрію, що незабаром оформимо відносини офіційно. Через майже рік ми прийшли у РАГС. Це було на початку березня 2009-го року. Кажемо: нам би скоріше! На найближчий! Відповідають: у березні є тільки 1 година 27 березня", - почала розповідь Сніжана.

 
Дрес-код весілля був джинсовий

"За 2 тижні до урочистої дати СБ поїхав в тур. За старими традиціями (повір'ями) наречений і наречена повинні провести ніч порізно до весілля. Ми перевиконали план. Проспали 2 тижні один без одного. Вранці 27-го СБ приїхав на поїзді до Харкова і побіг до нас додому - голитися, митися, вбиратися. Ми не побачилися, бо я рано поїхала на зачіску", - згадала вона.

 

"Об 11.00 у нас розпис. О 10.30 ми з моєю подружкою стояли під дверима РАГСу в передчутті!!! О 10.50 дзвонить моя мама і пошепки питає: "Снєжа, а Сергійка будити?". Я не пам'ятаю, що було потім… Може, я кричала, матюкаюся, а може просто втратила дар мови... Сергійка розбудили звичайно, і він вискочив кулею з дому", - розповіла Сніжана.

 

"Що було далі, пам'ятаю смутно. Залетіли до РАГСу. Поставили печатку, обручки, Згоден-Згодна! Закрилися в кімнатці, завалилися на підлогу, пофоткалися і втекли. А ввечері у нас вдома з друзями відзначили цю знаменну подію", - закінчила розповідь Бабкіна.

 
Встигли!
 
 
 
Зараз Бабкіни роблять вже більш виточені фото удвох

Як відомо, Сніжана вагітна другою спільною з Сергієм дитиною. Музикант у коментарі "ТСН" зізнався, що хоче перерізати майбутньому синочку пуповину.

"Оскільки зараз вже є можливість навіть перерізати пуповину, то, звісно, я б хотів це зробити. Я думаю, що цього разу все буде інакше, що я буду довше перебувати разом зі Сніжаною. Будемо поруч у палаті жити, це точно я вже знаю. А там, якщо мені дозволять бути поруч в сам момент, то це б було дуже круто", - розповів Бабкін.

До речі, 7-й місяць вагітності Сніжани аж ніяк не заважає подружжю займатися йогою удвох.

А ще до річниці весілля Сергій презентував кліп на українськомовну пісню "Моє кохання".

"Я дуже люблю мінімалізм, і в цьому відеокліпі все те, що потрібно, все саме так, як я люблю: нічого зайвого, концентрація уваги, тільки слова і мої емоції, мій стан", - зазначив Бабкін.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів