Кароль посвітила голими плечима, а "Бумбокс" засмоктало в підлогу в кліпі на спільну пісню. ВІДЕО

5 квітня 2019, 13:30

Співачка Тіна Кароль та гурт "Бумбокс" порадували шанувальників спільною композицією, яка зветься "Безодня", та й із кліпом на неї теж не забарилися.

За словами режисера відео, Станіслава Гуренка, Кароль та Андрій Хливнюк обоє відчували пісню, були на одній хвилі і точно, без підказок, знали, що робити на майданчику.

 
Тіна Кароль та Андрій Хливнюк склали дуже драйвовий дует

Ідея несподіваного дуету, між іншим, першого у творчості Тіни, належала Андрієві.


 
Зірки заспівали, звісно ж, про кохання

"Безодня - не просто пісня, скоріше це сукупність двох різних світоглядів в одному цілому. Тіна Кароль змогла надати пісні саме те тембральне та емоційне забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Тіна одразу погодилася на дует, наша співпраця була невимушено легкою. Одна репетиція, одна сесія в будинку звукозапису. Місяць студійної роботи з аранжуванням, мастеринг в Сполучених Штатах і робота готова", - поділився Хливнюк.

 
Артистам вистачило однієї-єдиної репетиції

"Безодня - це історія зрілого кохання, історія в якій зустрілися двоє людей, і музика дає їм відповіді на всі питання. Ця пісня близька мені за змістом, по духу, я з вдячністю прийняла запрошення Андрія Хливнюка заспівати в дуеті. У нас вийшло створити красиву оду про вічне - про кохання", - зазначила Кароль.

Відео з YouTube, фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів