Азартна Матвієнко з обкладинки журналу порадила жінкам не залежати від чоловіків

12 квітня 2019, 13:01

Співачка Тоня Матвієнко порадила жінкам бути незалежними від чоловіків. Сама ж вона настільки самостійна, що обходиться без продюсера, бо не бажає бути комусь винною.

Про це зірка розказала журналові "Добрые советы", знявшись для обкладинки з собачкою на руках.

"Артисти, які шукають продюсера, гадають, що продюсер вкладе у них величезні гроші просто так, із поваги до їхньої творчості. Вони не розуміють, що це нічим не відрізняється від банківського кредиту - доведеться відпрацьовувати гроші роками, при цьому нічого не заробляючи. Мене лякає думка бути комусь щось винною", - пояснила Тоня.

 
Тоня Матвієнко зізналася, що вона азартна та самостійна

Артистка не боїться розчарувань та критики, покладаючись на власну інтуїцію.

"Я завжди пам'ятала - розчарування тимчасові. Вони стимулюють мене рухатися вперед і досягати бажаного. Мабуть, все тому, що я азартна і горю бажанням довести самій собі, що все вийде", - зазначила Тоня.

"Критику я приймаю з вдячністю. Але найбільший авторитет - моя інтуїція. Бува, мене застерігають від якихось дій, а вона тихесенько підказує, що треба піти на ризик... Нічого не вийде, якщо людина боїться ризикувати. Звісно, складно іти на ризик, якщо людина не вірить у власні сили. Якщо з першого разу не вийшло, опускати руки не треба", - закликала артистка.

 
Співачка довіряє своїй інтуїції та дякує за критику

Матвієнко щаслива у шлюбі зі своїм колегою Арсеном Мірзояном, але радить жінкам не губити самих себе.

"Щаслива жінка - передусім, незалежна. Будьте незалежними від чоловіків. Для цього треба памятати про самоповагу та самостійність", - наголосила Тоня.

Нагадаємо, в них із Арсеном було вже цілих два весілля. І їхній союз поблагословив сам Олег Винник.

Фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів