Ярославська в купальнику розляглася на піску в Дубаї та не напружує чоловіка

12 квітня 2019, 14:26

Родина олігарха Олександра Ярославського знову відпочиває у теплих краях, а його довгонога жінка Марина позує в купальниках на радість собі та Instagram-спільноті.

Цього разу харківсько-лондонські багатії обрали спекотний Дубай.

До того ж, Ярославська у мережі трохи розповіла про те, як вони з чоловіком разом відпочивають, не напружуючи одне одного.

 
Марина погріла попу на пісочку в Еміратах

"Що для мене справжній відпочинок? Я з тих людей, хто любить поспати, поніжитися на пляжі, почитати, сходити в спа і смачно поїсти. Так само я намагаюся максимально обмежити використання телефону, хіба що трохи Інстаграм) Можу кілька днів провести в місті, і це мій максимум", - зізналася Марина.

 
Поніжитися на пляжі з книгою або полежати перед камерою - це найкращий релакс для Марини

"Тільки так я по-справжньому відпочиваю і після повернення сповнена сил і ентузіазму. Чого не можу сказати про свою другу половину. Він з раннього ранку вже займається, купається, лежати на пляжі - це не про нього. Кожен зайнятий тим, чим хоче, і ніхто не напружує один одного своєю увагою. Якщо інтереси збігаються, то з задоволенням робимо щось разом, якщо ні, то ні). Ми різні, і це класно", - зауважила вона.

 
У кожній поїздці Ярославська знаходить професійного фотографа і позує йому
 

Нагадаємо, лише в лютому Ярославські відпочивали на Мальдівах. А перед тим у січні Марина вигулуювала вбрання на Тижні моди у Парижі.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів