"Я тебя ждала, мы не попрощались": мокрокоса Лорак драматично постояла у новому кліпі

16 квітня 2019, 13:04

Співачка Ані Лорак, яка нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком Муратом, вихлюпнула особисті переживання у нову пісню та відеокліп.

Композиція "Я тебя ждала" - це звернення Кароліни до декого, з ким вона ще не попрощалася.

 
Ні, Ані Лорак не пройшла кастинг у продовження "Аватара", а просто знялася в новому кліпі зі світловими ефектами

Зі слів самої виконавиці, це чесна пісня, в якій "кожна нота від серця", а на те, що її музика тепер звучить із новими фарбами, "вплинуло саме життя".


 
"Я тебя ждала", - заспівала комусь Кароліна

Кліп для Лорак зняла режисерка і подруга Катя Царик.

"Із Катею Царик ми знайомі вже дуже давно, і так виходить, що найбільш знакові пісні екранізує саме вона. Зараз у моєму житті новий період, я розумію, що людина має літати, але для того, щоби виросли крила, треба пройти непростий шлях. У моїй душі зараз відбувається переродження, я інша, мені добре, мені світло, я вмію пробачати, відпускати і любити. Такою Ані Лорак ви ще не бачили", - заявила співачка.

 
Після розлучення Лорак написала дуже особисту пісню
 
У кліпі співачка змінює вбрання, але практично не рухається. Це задум такий
 
 

Глядачеві може здатися, що Ані Лорак упродовж усього кліпу просто ефектно стоїть у різних вбраннях. Але за задумом авторів усе не так. Простір, у якому вона перебуває, символізує її внутрішній світ. А світлові промені - то елементи шляху, яким вона іде.

Нагадаємо, офіційно Лорак розлучилася через те, що подружнє життя не склалося, а довіра та почуття любові та поваги втрачені. Але ймовірно, що через стрибки Мурата у гречку.

Фото прес-служби, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів