Каменських опинилася в шедеврах живопису і надавала обіцянок у кліпі на пісню українською

25 квітня 2019, 11:45

Співачка Настя Каменських перетворилася на Мону Лізу, Фріду Кало, Олімпію з картини Мане, дівчину з перловою сережкою з картини Яна Вермеєра, богиню Венеру Боттічеллі та інших героїнь всесвітньо відомих шедеврів живопису.

Таким арт-проектом став відеокліп на нову пісню NK "Обіцяю", одним із авторів якоє є Потап.

 
Мона Настя vs Мона Ліза

"Для мене це дуже особлива пісня, в яку я вклала душу, тому і кліп на неї вийшов геть особливий. Це красиве освідчення в коханні. Це почуття настільки сильне та високе, що саме воно надихнуло мене на створення такого своєрідного арт-проекту. Всі картини - втілення кохання та особливих емоцій, з ним пов'язаних. Мені хочеться увічнити це почуття так само, як великі майстри зображали своїх коханих на полотні", - поділилася Настя.


 
"Народження Каменських Венери". Співачка приміряла образи загадкових та романтичних героїнь, які надихали великих митців
 
"Дівчина з сережкою"
 
А це "Олімпія" Мане. Впізнали?

У кліпі можна помітити й посилання на живопис Ван Гога і його відомі "Соняшники" і головний фрагмент з "Створення Адама", написану величним художником епохи Відродження Мікеланджело.

 
Кліп Каменських містить посилання на відомі шедевриживопису
 
А цю картину впізнали?

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, віднедавна Каменських співає не лише російською та українською, а й іспанською, ще й у авторитетні чарти втрапляє.

Фото прес-служби, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів