Кравець уперше показала личка менших дітей і розказала, чому відселила 16-річну доньку

29 квітня 2019, 11:30

Учасниця "Кварталу 95" Олена Кравець, яка довго не світила в мережі обличчя своїх молодших дітей, двійнят Івана і Катерини, нарешті наважилася представити їх світові.

Своїх крихіток, яким наприкінці літа виповниться три роки, зірка показала під час інтерв'ю для YouTube-каналу Жені Жигаліної.

"Вони різні, вони наче з різних планет — інь і янь такі. Катя філософ, Катя вчений, вона трохи космічна така дівчинка, задумлива, думаюча, мрійлива. Ваня - він теж дуже чутливий хлопець, але - ракета "земля-повітря" просто. Це живчик, це така чоловіча енергія поки ще в маленькому хлопчикові... Вони, як мені здається, доповнюють один одного дуже добре. Чесно кажучи, я собі такими їх і уявляла, коли була вагітна", - поділилася Олена.

 
Олена Кравець уперше показала личка своїх молодших дітей

На її думку, в братика та сестрички є тісний зв'язок на тонкому енергетичному рівні. Своїх нащадків Кравець виховує без покарань, ставлячись до них як до коханих людей.

"Я не зовсім розумію, чому потрібно вибудовувати з дітьми стосунки з позиції домінування у силу того, що ти вище, старше і більше прожив років, я не розумію. Буває всяке, але я зазвичай кажу, що мені дуже не подобається, або мені не приємно, або я не знаю, як тут бути, я не хочу робити те, що ти просиш, бо мені це не здається доцільним... Звісно, я враховую вік. З малюками зараз - ну як ти їх покараєш? Ну навіщо?..", - сказала вона.

 
Мрійниця Катя і "ракета" Іван

Демократичний підхід зіркової мами поширюється й на старшу доньку, 16-річну Машу. Виявляється, дівчинка вже рік мешкає окремо від батьків, удвох із подругою.

"Я крута мама", - констатувала Олена.

Як пояснила телезірка, це було вимушене рішення. Після появи в сім'ї "двох зайців" старшій доньці стало бракувати особистого простору, до того ж, дуже ускладнилася логістика.

"...Ми були трохи обтяжені житловим питанням, і у мене закралася думка... Як би так зробити, щоби вона жила неподалік від школи, щоби вона могла сама ходити... Ми почали шукати можливості, й ця можливість дивовижним чином сама собою утворилася. Батьки однієї з подруг Маші подзвонили мені й сказали: "Олено, ми знаємо, що є така проблема, що ви хочете вирішити це питання, а у нас є рішення. Давайте ваша донька буде жити з нашою", - розповіла Кравець.

 
16-річна Маша вже мешкає окремо

Олена не приховує, що спочатку дуже хвилювалася, але знала, що "всі тили прикриті", що дочка в безпеці, з людьми, яким довіряє. Маша ж дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею.

"Це, дійсно, школа життя", - зазначила Кравець.

До слова, відповіла Олена й на питання, чи збирається вона у політику, за прикладом свого колеги Володимира Зеленського. Зі слів Кравець, їй це не цікаво. Телезірка вважає, що політика - "не жіноча справа".

Нагадаємо, новообраний президент у телефоні Олени Кравець підписаний просто як "Вовка".

Скріншоти з відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів