Морозюк у леопардовому ліфчику і з пляшкою поміркувала про подружню зраду

13 травня 2019, 14:18

Дружина футболіста Миколи Морозюка Ірина продовжує ділитися жіночою мудрістю та пікантними світлинами у мережі.

Власне, саме ці світлини і наштовхнули Іру на свіжий пост про ревнощі і подружню зраду.

Морозюк поскаржилася, що її завалили запитаннями про те, як чоловік ставиться до її численних фото в спідньому і чи не ревнує він її.

"Що у них такого забороненого, на що чоловік мій повинен реагувати погано?", - обурилася жінка.


 
Морозюк упевенена, що подібні фото не мають бентежити її чоловіка

"Почнемо з того, що я живу в Україні, і релігійні та культурні поняття не забороняють нам оголювати тіло. Ми спокійно ходимо на пляжі в бікіні, і все супер. Там теж на кожну з вас дивляться десятки чоловіків. Але це ж нормально, чому ж тоді фото в білизні викликають такий бум і стільки запитань?" - написала Ірина.

"От уявляю свій діалог з чоловіком: - Іра, не роби більше фото в білизні! - Чому? - Тому що я так сказав!!! Так, чи що? Або "тому що не хочу, щоби на тебе дивилися інші?", - здивувалася Морозюк.

 
Іра вважає, що її Миколі лише подобається, якщо інші чоловіки звертають на неї увагу

"У нас в сім'ї, звичайно, присутні здорові ревнощі. Чоловік ревнує мене, і я ревную його. У когось дружина/чоловік не можуть піти в нічний клуб наодинці, а у нас це абсолютна норма. Чому, мать вашу, ні? Тому що я там знайду собі краще або він? Чому?! Як ви не розумієте, що чим більше заборон, тим більше бажання! У когось у сім'ї заборонено спілкування з протилежною статтю, а у нас це теж нормально", - запевнила Ірина.

 

"Я не розумію, якщо я вийшла заміж, то після шлюбу у мене не може бути нових знайомств з новими людьми?! Що за маячня ?! Чому я не можу спілкуватися і заводити собі нових друзів чоловіків? Може ви скажете, що дружби між жінкою і чоловіком не буває… І частково це правда, але тільки якщо панночка не хазяйка своїй пи*ді", - заявила Морозюк.

 
Морозюк, певно, якраз хазяйка своїй пи*ді

"Якщо вже так станеться, що чоловік мене зрадить, і я про це дізнаюся, то тоді будемо говорити. У міру надходження проблеми. Та й взагалі, в шлюбі люди мають кайфувати від цього статусу, а не страждати. На хрін тоді це заміжжя? Я не розумію, як одна людина може щось забороняти іншій?! Те що ми разом, не означає, що хтось з нас має втрачати свою індивідуальність, смаки тощо. Хочеш стверджуватися за рахунок когось, заведи собаку", - порадила Іра.

 
Подружки Ірини теж люблять провокувати
 

"Треба розвивати повагу та викорінювати егоїзм. Це успіх міцного союзу", - підсумувала Морозюк

Нагадаємо, раніше Морозюк вже ділилася власним секретом гарних стосунків у родині.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів