Чоловік Тодоренко показав своє "жирне щастя" в басейні

20 травня 2019, 16:43

Чоловік телеведучої Регіни Тодоренко, російський співак Влад Топалов замилував мережу світлиною зі своїм "солодким масляним щастям" - синочком Майклом, як його називає матуся.

Разом із малюком Влад купався у басейні. І "немімішний" татусь написав цілий пост прос свого первістка.

"Я дуже сильно перепрошую, якщо я набрид з малим! Але зрозумійте моє становище) У моєму житті з'явилася величезна сонце в особі дружини і до нього зверху ще спустилося ось таке жирне, солодке, медове, масляне щастя! Я не нудотний папаша, не мімімішний. Він, часом, страшно бісить. Хочеться його запхати назад туди, звідки я особисто бачив, як він вилазив. І я вам про це теж чесно кажу. Але, звичайно, це все мій гумор. Бачиш, як він посміхається - і відразу все роздратування проходить", - написав чоловік Тодоренко.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Я очень сильно извиняюсь, если я надоел с малым! Но войдите в мое положение))))) в моей жизни появилось огромное солнце в лице жены и к нему сверху еще спустилось вот такое жирное, сладкое, медовое, масляное счастье! Я не приторный папаша, не мимимишный. Он , порой, страшно бесит. Хочется его запихнуть обратно туда, откуда я лично видел , как он вылазил😂😂😂 и я вам об этом тоже честно говорю. Но, конечно, это все мой юмор. Видишь, как он улыбается - и сразу всё раздражение проходит. Единственное , всё никак не куплю беруши. Говорят, помогает, когда совсем устаешь от это звука крика. Кто-то пробовал? Врачи говорят, что можно беруши, чтобы самому с ума не сходить. Всем отличной недели. Обнимаю #vladtopalov #monstersdad #владтопалов #jeeprussia

Публикация от Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) 19 Май 2019 в 11:46 PDT


А ще раніше Влад постив відео, на якому вони з Регіною розважають сина, як можуть.

А нещодавно Топалов розхвалив фігуру своєї дружини у мережі.

Нагадаємо, Тодоренко народила сина на початку грудня минулого року.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів