Гросу розказала, скількох дітей хоче від "мужчини з великої літери "М"

11 червня 2019, 15:14

Співачка Аліна Гросу дала перше інтерв'ю в якості заміжньої жінки. У ньому колишня "бджілка" розказала про чесноти та недоліки свого новоспеченого чоловіка Олександра, і про те, скількох дітей хоче йому народити.

Аліна побалакала про це з виданням "Ваш модный журнал".

Як розказала співачка, вони з Сашком спочатку просто дружили, аж поки не не поглянули одне на одного іншим поглядом.

 
Аліна Гросу віднедавна - заміжня жінка

"Коли я вперше побачила майбутнього чоловіка, то подумала: "Який же розумний хлопець, напевно ще той зануда. Нам із ним не по дорозі... Ніколи би не хотіла собі такого чоловіка". Потім виявилося, що я кардинально не права. Сашко справді дуже мудрий, розумний молодий чоловік, але й почуття гумору в нього на вищому рівні. Нам дуже цікаво разом", - поділилася вона.

"У стосунках із коханим я ніколи не дозволяю собі брати бразди правління в сім'ї в свої руки. Він мужчина із великої літери "М". Справжній лідер. І я всіляко намагаюся бути більш згодливою, навіть маючи свій бойовий характер. Іноді в мене, звісно, виходить не дуже...", - зізналася 24-річна Гросу.

Своєму обранцеві Аліна довіряє абсолютно, і він жодного разу не дав їй підстав сумніватися у своїх словах. Також Сашко не з тих, хто колись поставить її перед вибором, родина чи кар'єра. Адже зірка впевнена, що жінка повинна все життя розвиватися і працювати.

 
У їхній родині лідер - Сашко, а дружина старається поступатися

"Я мрію про велику-превелику щасливу сім'ю з трьома діточками", - сказала вона.

Що ж до недоліків Олександра, то, зі слів Аліни, він завжди забуває про такі речі, як миття посуду та прибирання.

"Ну, він чоловік, що з нього взяти, зате готує він шикарно", - похвалилася артистка.

Нагадаємо, Сашко освідчився Аліні на Новий рік, а днями вони одружилися в Італії. Обличчя свого коханого співачка досі воліє зайвий раз не світити в соцмережах.

Фото з Instagram Гросу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів