Як Астаф’єва у ретро-стилі в "Київську перепічку" вгризалася. ВІДЕО

3 липня 2019, 09:51

Нещодавно співачку і модель Дашу Астаф’єву бачили у черзі за легендарною "Київською перепічкою".

У ретро-сукні та червоному капелюшку з вуаллю Даша замріяно стояла і чекала, поки зможе нарешті вгризтися у жирну та соковиту сосиску в тісті.

Але усе це Астаф’єва робила не тому, що плюнула на здорове харчування і фігуру, а заради зйомки серії короткометражок у так званих сакральних місцях Києва.

 
Астаф'єва у черзі за перепічкою, наче героїня старого фільму

До того ж, на відео Даша дуже чуттєво читає вірші з хіта "Сойти с ума" російського гурту "Рефлекс".

"Ідея знімати ці маленькі історії прийшла до мене уві сні. Таке часто буває, і те, що вдається запам'ятати, час від часу втілюється в реальність. Ці вірші, вони ж пісні дитинства, вимовлялися саме з такою інтонацією в моєму сні. Прокинувшись, я дуже довго сміялася, а потім вирішила записати все на диктофон. Це була одна з небагатьох ідей, яка на ранок не здалася мені дурною. Разом із братом ми записали аудіо в студії і понеслося", - розказала співачка.

 
"Сойти с ума от разлуки на час, сойти с ума, вспоминая о нас..." - говорить Астаф'єва, чекаючи на легендарну сосиску

"Ці відео дуже зворушливі для мене і якось по-своєму рідні. Саме тому вони зняті в сакральних для жителів Києва місцях. Я планую продовжувати знімати. Хочеться розповісти більше історій про місця, людей і свої власні емоції. Адже мені пощастило зустріти чудових компаньйонів, які так само, як і я ставляться до гумору і краси, і без тіні сумніву вляпалися зі мною в цю авантюру", - додала вона.

 
Мабуть, це найкраща реклама для "Київської перепічки"
 
Мммм, Даша, що ти робиш, припини! Пляжний сезон у розпалі!

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів