Дупця в сіточці, фламінго та чоловік із величезним… хоботом: Каменських презентувала яскравий КЛІП

25 жовтня 2019, 13:35

Поки Настя Каменських і Потап ніжаться під сонечком на березі океану, у мережі роздивляються яскравий і дещо психоделічний кліп NK іспанською.

Відео на пісню "Elefante" не схоже на все те, що Настя робила раніше, і дуже нагадує роботи західних поп-зірок Нікі Мінаж, Lady Gaga тощо.

"Кліп переносить нас у світ екзотики, яскравих і екстраординарних персонажів. Адже світ повинен бути саме таким - строкатим і барвистим, наповненим цікавими, унікальними і незвичайними особистостями. Саме вони роблять життя захоплюючим. Треба пам'ятати, що наша нестандартність в нашому самовираженні", - розказав про відео його режисер Леонід Колосовський.

 
Настя презентувала другий іспанськомовний кліп

"Своєю музикою я хочу надихнути кожного бути відкритим до світу і прагнути пізнати всі його грані і культури. У цьому відео ми намагалися передати основні людські цінності і любов до індивідуальності. Кожен з нас унікальний, і я закликаю всіх любити себе такими, якими ви є! Врешті решт, наша неповторність - це сила, яка може змінити світ на краще", - прокоментувала Каменських.

 
Настя повернулася до нас найвигіднішим ракурсом
 
Гусари, мовчати!
 
 
Чоловік-слон - головний герой відео і пісні NK
 
 
Схоже, Потап сам шокований тим, що там відбувається
 
 
 
Гриб тут явно не просто так...

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів