"Непереможна Україна": Павлік, Сумська, Бужинська, Білик та інші зірки об'єдналися для пісні-молитви. ВІДЕО

7 квітня 2022, 14:30

Ціле сузір'я українських артистів, зокрема Віктор Павлік, Іво Бобул, Катерина Бужинська, Гарік Кричевський, Павло Зібров, Ольга Сумська та Віталій Борисюк заспівали про те, що наша країна неодмінно переможе в своєму протистоянні російській навалі.

Спільна композиція, яку вони представили, має назву "Непереможна Україна".

 
Хтось із артистів записував своє відео у стідії, хтось удома, а хтось - просто неба

"Кожного українця невимовно болить душа за те, що ворог зробив у рідному нашому домі - Україні. Це невигойний біль, який не перестане НІКОЛИ у цьому житті. І не співається нині, але плаче Піснею серце... Ми об'єдналися зі своєю пісенною зброєю, словом, думкою, ділом, аби виразити у цій пісні біль України та водночас надію і віру в Перемогу", - сказали артисти.

 
Віктор Павлік співав десь посеред лісу

"Хочемо низьким поклоном подякувати всім, хто віддав життя за Україну, нашим мужнім ЗСУ, теробороні, волонтерам, медикам, пожежникам, усім українцям, які кожен на своєму місці роблять свій внесок у Перемогу України над злом! Нехай ця Пісня як молитва із молитвами кожного українця долине до Бога і благословить весь український народ!", - побажали вони.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, раніше Андрій Хливнюк, Наталія Могилевська, Настя Каменських та інші виконавці заспівали "Ой у лузі червона калина".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Солістка Go_A заспівала антивоєнний хіт Джона Леннона перед матчем Ювентус-Інтер. ВІДЕО

"Хей, русский, слышь, мы не один народ": Дантес представив пісню, присвячену війні. ВІДЕО

Київ кличе: The Clash дозволили українцям переробити свою пісню London Calling

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів