Кроуфорд у млосній позі посвітила спіднім для глянцю

2 листопада 2022, 13:15

Супермодель Сінді Кроуфорд у звабливих дизайнерських вбраннях попозувала для журналу Haute Living. У інтерв'ю 56-річна зірка, зокрема, зізналася, що в неї пунктик на плануванні.

Сінді звикла розраховувати свій час до хвилини, але відколи стала працювати з дому, старається це в собі змінити.

 
Сінді у звабливому аутфіті від Dior

"Я - планувальник, і я дуже, дуже організована, я з тих, хто виділяє собі на якусь певну діяльність рівно стільки часу, скільки потрібно. Скажімо так, я закінчую мій воркаут о 9:30, а перший відеодзвінок у цей день у мене о 10:00, тож я маю пів години на те, щоби прийняти душ та привести себе до ладу. Але мій чоловік бажає зі мною побалакати. Я помічаю, що поглядаю на годинник, типу, в мене є три хвилини, i тоді він дратуватиметься, або я стресуватиму, розуміючи, що тепер у мене не буде часу на мейкап", - поділилася Кроуфорд.


"Ніколи такого не було, щоби я трохи відсунула свою першу зустріч, бо я була дуже зосереджена на тому, щоби бути ефективною", - додала вона.

 
Супермодель знялася для чергового глянцю

"Дуже довго моїм єдиним способом зробити все, що я хочу, було записати це в розклад. До слова, мені завжди подобалося прокидатися першою в домі, навіть коли мої діти були малі, бо мені треба 20 хвилин, коли нікому нічого від мене не потрібно", - пригадала зірка.

 
Трохи грайливої Кроуфорд
 
Сінді поведена на плануванні
 
 
 

Як відомо, дітям Сінді та її чоловіка Ренді Гербера, Преслі й Каї вже 23 та 21. Брат і сестра вирішили йти шляхом зіркової мами та підкорюють модельний бізнес.

Фото з Instagram Кроуфорд, сайту Haute Living

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Донька-копія Сінді Кроуфорд прикрила голі груди у звабливому фотосеті для глянцю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів